PASĀKUMI

2.mar
trešdiena

KALEVALA (Krievija) / Akustiska programma

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
02.03.2016. 20:00
7 EUR

Šī gada 2. martā Rīgas klubā NABAKLAB (Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga) uzstāsies Krievijas folk-metal grupa Kalevala.
Grupas nosaukums ir celies no Somu nacionālā eposa. Nosaukums tika izvēlēts, ņemot vērā grupas vokālistes somu saknes. Papildus tam paši muzikanti ietekmējas no somu un sāmu tautas mūzikas un somugru leģendām, ka arī no tādām grupām, kā Korpiklaani, Finntroll u.c.
Grupa Kalevala pastāv kopš 2007. gada un uz doto brīdī droši var saukties par Krievijas folk-metal skatuves līderiem.

Aizraujošs, dziļš un emocionāls sieviešu vokāls apvienojumā ar izsmalcinātām un melodiskām ģitāras partijām un dažādiem tautas instrumentiem fonā - ir grupas Kalevala mūzikas formula. Grupas dziesmu pamatā ir sievietes dzeja. Dziesmu lirika ir emocionālu stāstu kolekcija: dažreiz skumja, dažreiz drosmīga un jautra. Dziesmu teksti ir tik patiesi un atšķirīgi, ka tiem ir viegli atrast atbalsi katra klausītāja sirdī.

Trešdien, 2. martā grupa Kalevala aicina uz akustisko koncertu, kur piedāvās noklausīties gan savus autordarbus, gan tautasdziesmas mierīgākā manierē.

Biļetes uz 2. marta akustisko koncertu būs pieejamas koncerta dienā kluba kasē un to cena ir 7Eur.

Kalevala:
web: http://kalevala-folk.ru/
Bandcamp: https://kalevala.bandcamp.com/
Myspace: http://www.myspace.com/kalevalafolk
Vkontakte: http://vkontakte.ru/club331920

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.