PASĀKUMI

11.mar
sestdiena

GRUPA ETYKA KURPINA (Polija) koncerts un lekcija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
11.03.2017. 20:00
3 EUR

11.martā Nabaklab viesos Grupa Etyka Kurpina - projekts, kas savu skanējumu veido no dažādām mūzikas kolāžām, galvenokārt izmantojot audio tehniku - audio kasetes, videokasetes, veci radio ieraksti, reklāmas un citi audio nesēji.

Lekcija - pl. 20.00 

Adam Frankiewicz jeb "Grupa Etyka Kurpina" mūziķis stāstīs par savu pieredzi, darbību, mūzikas radīšanu ar kasešu formātu.Kā arī demonstrēs dažādās tehnikas, kādās pats darbojas. Audio kasešu entuziastiem - ierašanās vairāk kā obligāta!

facebook.com/adamfrankiewiczsounds

grupaetykakurpina.bandcamp.com

soundcloud.com/adamfrankiewicz
www.youtube.com/playlist
vimeo.com/202832507

field recording project: www.listentotheeast.com
label: soundcloud.com/pionierska

BIO:

Adam Frankiewicz – neatkarīgās ierakstu izdevniecības "Pionierska Records" dibinātājs. Muzikālo grupu, projektu „Ojun”, "Grupa Etyka Kurpina", "ZXSinclair", "Listen to the East" autors un līdzdibinātājs.
Reizē - teātra režisors un komponists. Dažādu skaņai veltītu meistarklašu pasniedzējs, raksta scennārijus radio lugām, bieži spēlē festivālos. 

Atslēgvārdi - lo-fi ieraksti, kasetes, loop manierē bāzēta mūzika.

Ieeja 3 EUR.

Klubs atvērts no pl. 17.00.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.