PASĀKUMI

16.feb
ceturtdiena

ELIZABETE BALČUS (LV), SABĪNE MOORE (LV)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
16.02.2017. 21:00
5 EUR

2016.gada 26.oktobrī Elizabete laida klajā jaunu, elektro-akustisku studijas solo albumu Conarium, kuru izdod Apvienotās karalistes neatkarīgās mūzikas leibls Liminal Noise.

Elizabete Balčus no kolāžveidīgām žanru pretējībām rada neo-psihodēlisku drīmpopu, kas ir melodisks un eksperimentāls vienlaicīgi. Viņas jaunais albums "Conarium" ir kā slavinājums zemapziņai un meklējumi dziļākās dzīlēs. Albumā jūtams īsts nemiera gars, kas arī performancēs izlaužas ārā - savādā, teatrālā veidā, un apvieno frīdžeza flautas improvizācijas, pārpasaulīgu vokālu, elektroniskus bītus, antīkās skaņas, kamermūzikas elementus un maģiskus noslēpumu gličus. Kā viens no daudzajiem Elizabetes instrumentiem ir īsti augļi un dārzeņi, kas transformējas sintezatorā un rada skaņas. Viņas performance ir tikpat apdullinoša, cik tā ir valdzinoša.

Par reālā laika vizualizācijām performancē rūpēsies VJ Oore, jeb Sabīne Moore.

facebook.com/elizabetebalcus.music

soundcloud.com/elizabete-balcus

elizabetebalcus.com

Īpašais viesis: pirms performances starpdisciplinārā māksliniece Sabīne Moore izrādīs “Zīmētās skaņas performanci”, veidojot lielformāta zīmējumu, kas vienlaicīgi funkcionēs kā īstā laika oscilators un sintezators, radot skaņu no kustības un attēla. Savukārt projekcijās esošais zīmējums tiks papildināts ar virtuālām līnijām, kas noslēdz figūras.

Ieeja: 5EUR iepriekšpārdošanā www.ticketshop.lv un NABAKLAB.

FB notikums facebook.com/events/244373129337304

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.