PASĀKUMI

6.nov
otrdiena

DIIV

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
06.11.2012. 20:00

Jau 6.novembrī koncertzālē Palladium uzstāsies Bruklinas jaunā indīroka apvienība DIIV. Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļetes pieejamas no 19.septembra un tikai pirmo tirdzniecības dienu tās būs iespējams iegādāties par īpašo cenu LVL 9, vēlāk par LVL 12!

Reizē sapņaini un enerģiski, DIIV meistarīgi apvieno elektro, indīroku un shoegaze ar pasaules mūzikas ritmiem, veidojot skanīgu melodiju un stilu apvienojumu. Jūnijā tika izdots grupas debijas albums ”Oshin” (2012), par kura atzītākajām kompozīcijām tiek uzskatītas ”Doused”, ”How Long Have You Known” un ”Sometime”.
DIIV, iepriekš pazīstami kā Dive, aizsākās kā grupas Beach Fossils ģitārista Zakarija Koula Smita (Zachary Cole Smith) muzikālais solo projekts, kuram vēlāk pievienojās Zakarija bērnības draugs, ģitārists Andrejs Beilijs (Andrew Bailey), basģitārists Devins Rubens Perezs (Devin Ruben Perez) un bundzinieks Kolbijs Hevits (Colby Hewitt).

Slavenais Britu izdevums New Music Express (NME) novērtēja DIIV debijas albumu ar 9/10, raksturojot to kā izcilu kompozīciju apvienojumu, kas grupas tehniski precīzajā izpildījumā pārceļ klausītājus citā realitātē. Atbilstoši albuma tematikai – ūdenim un okeānam (”Oshin” izrunā kā ocean), mūzikas kritiķi atzīmē, ka grupas debijas albumam raksturīgs zemūdens skanējums ar bagātīgu, viļņaini plūstošu ģitāru skaņu pārklājumu.

Savos koncertos, harizmātiskie DIIV apbur klausītājus ar teicamu izpildījumu un hipnotizējošu vokālu, ieskaujot klātesošos laikā un telpā. Grupas kompozīcijas ir optimistiskas un cerību pilnas. Kā DIIV mūzikas iedvesmas avotus, Smits atzīmē Nirvanu, Krautrock, C86 grupas, kā arī vairākus pasaules mūziķus, to skaitā Mali ģitāristu Babu Selah (Baba Salah), no kura mūzikas aizgūti daudzi grupas muzikālie elementi.

Vieni no Ņujorkas indī skatuves jaunajiem talantiem, DIIV ierindojas starp tām grupām, kuras nākotnē noteikti liks sevi manīt. DIIV uzstāsies koncertzālē Palladium 6. novembrī. Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļetes cena LVL 12.

Papildus informācija:
https://www.facebook.com/diivnyc
http://www.last.fm/music/DIIV

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.