PASĀKUMI

8.mar
trešdiena

ČIPSIS UN DULLAIS / SŪDI

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
08.03.2017. 21:00
3 EUR

ČIPSIS UN DULLAIS - romantiskākais alternatīvā roka duets SŪDI - grupas ilgi gaidītais koncerts, reizē arī 10 gadu jubileja hitam "Tamburīns"

Muzikālā apvienība “Sūdi”, kas sevi dēvē par Latvijas latviešu grupu, nelutina klausītājus ar intensīvu koncertdzīvi, tādēļ ikviena viņu uzstāšanās ir rets, bet uzticīgāko fanu gaidīts notikums. Izvēlētais grupas nosaukums nav nejaušs, tikpat tieši un atklāti ir viņu dziesmu teksti, līdzās romantizēti ikdienišķiem novērojumiem tajos nereti ieskanas arī sociālpolitiski motīvi. Fakts, ka daļa dalībnieku ir cieši saistīti ar Latvijas teātra vidi, garantē prātā paliekošas un dramaturģiski spēcīgas uzstāšanās pat tiem, kas līdz tam par šo grupu nav neko dzirdējuši. Koncerts mūzikas klubā “Nabaklab” sakrīt ar 10 gadu jubileju “Sūdu” lielākajam grāvējam “Tamburīns”.

Romantiskā roka duets "Čipsis un dullais" šajā koncertā spēlēs tikai savas labākās dziesmas, jo citādu viņiem nemaz nav. Ikkatrs radītais skaņdarbs ne tikai dēvējams par hitu, bet arī iegulst klausītāju atmiņā ar apbrīnojamu vieglumu. Te būtu minamas tādas dziesmas kā “Smalki segumi”, “Kad meitene skumst”, “Ja tu nezini”, kā arī visu hitu hits “Asaras”, daļa no tām iekļautas 2012. gadā iznākušajā albumā “P.S. es Tevi mīlu!”. “Čipsis un Dullais” klausītājus regulāri priecē ar jauniem skaņdarbiem, tādēļ arī gaidāmais koncerts šajā ziņā nebūs izņēmums. Dueta spēks slēpjas faktā, ka viņi nebaidās izrādīt vīrišķā spēka maigākās izpausmes formas un savā daiļradē piedāvā lirisku atkāpi no skarbās ikdienas, kas pārsteidzošā kārtā piesaista ne tikai skaistā dzimuma pārstāves.

Darba diena, bet iesakņojusies tradīcija par to 8. martu, tulpēm, kūkām un laikam arī šerbertiem.
Kāpēc ne, katru dienu tulpes un tortes būtu labi, bet drusku apnicīgi.

Koncerta sākums 21.00 / ieejas maksa 3eur.

FB notikums facebook.com/events/228572060947769

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.