PASĀKUMI

19.feb
trešdiena

BONOBO

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
19.02.2014. 19:30
19 / 22,5 / 25 / 28 Ls

Bonobo, sava piektā, un līdz šim veiksmīgākā albuma The North Borders koncerturnejas ietvaros, pirmo reizi viesosies Rīgā. Koncerts, kuru grupa sniegs pilnā sastāvā, notiks 19.februārī koncertzālē Palladium.

Saimons Grīns jeb Bonobo šobrīd ir mūziķa karjeras augstākajā punktā. 2012. gada albums „Black Sands” ir grupas labākais sasniegums; tehniski nevainojams ieraksts, kas apvieno Grīna unikālo melodiju veidošanas talantu un satriecošus elektroniskās mūzikas elementus, basu un bungas.

Black Sands tika izpārdots vairāk kā 150 tūkstošos kopiju visā pasaulē un kopš tā izlaišanas, Bonobo ar grupu koncertējis un pārsteidzis klausītājus, dzīvajā izpildot hipnotizējošas albuma dziesmu pagarinātās versijas.

2013. gada pavasarī Bonobo laida klajā savu piekto albumu - The North Borders, ar kuru tika sperts nopietns solis grupas mūzikas attīstībā - tajā jūtama pašsaprotama izaugsme, kā arī sadzirdamas Black Sands albumam raksturīgās elektroniskās skaņu virāžas. Tematisks, dziļš, atkarību izraisošs un ideāli veidots - tas ir saviļņojoši saskanīgs pieteikums mūzikas pasaulē.  

The North Borders koncerturneja tika uzsākta līdz ar albuma iznākšanu. Bonobo un viņa grupa nupat beiguši koncertēt Ziemeļamerikā un Jauno gadu plāno sagaidīt Austrālijā. Janvārī pēc neliela pārtraukuma viņi atkal atgriezīsies Eiropā. Vairāk kā 100 tūkstoši cilvēku jau ir apmeklējuši The North Borders turnejas koncertus. Biļetes, kas bija pieiejamas iepriekšpārdošanā uz koncertu Viļņā, tika „izķertas” stundas laikā.

Palladium koncertzāle tiks aprīkota ar izcilu apskaņošanas sistēmu, kas nodrošinās, lai katra mūziķa individuālais sniegums būtu baudāms augstākajā kvalitātē. Pasākuma organizatori apgalvo, ka basa skanējums būs patiesi sulīgs, jo tas tomēr ir Bonobo radītās mūzikas galvenā sastāvdaļa.

Biļetes pārdošanā TICKETPRO kasēs un www.ticketpro.lv no ceturtdienas, 12.decembra!
Pirmās 50 biļetes- 19 LVL, vēlāk 22,50 LVL

1.balkonā - 28LVL

2.balkonā - 25LVL

 

 

http://www.youtube.com/bonoboVids
https://twitter.com/sibonobo

http://soundcloud.com/bonobo

http://www.bonobomusic.com

 

 

 

Komentāri

Ralfs Dravnieks 15.02.2014. 23:11
Mjā. žēl, ka gadus desmit par vēlu.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.