PASĀKUMI

14.sep
svētdiena

Autumn In Europe Tour: BLINDED MEMORY, EVERFALL (Igaunija), CHEO (Somija)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
14.09.2014. 19:00
bez maksas

Svētdien, 14 septembrī, plkst. 19:00 klubā “Nabaklab” (Z. A. Meierovica bulvāris 12, Rīga) “Autumn in Europe” tūres ietvaros uzstāsies modern melodic metal grupa “Blinded Memory”.

Koncerttūre “Autumn in Europe” ir līdz šim ievērojamākais “Blinded Memory” ārvalstu izbrauciens, kas notiks no 12. līdz 20. septembrim un kura laikā grupa uzstāsies Baltijas valstīs un Polijā.

“Blinded Memory” savas pastāvēšanas laikā kopš 2010. gada ir uzkrājusi vērā ņemamu koncertēšanas pieredzi, kā arī izdevusi 2 EP albumus un vienu digitālo singlu. 2013. gada decembrī grupa parakstīja līgumu ar Itālijas-Amerikas mūzikas izdevējkompāniju “Sliptrick Records” un izdeva savu jaunāko EP “From The Ashes”.
Koncertā gaidāma arī ārvalstu metalcore apvienības – “CHEO” no Somijas un “Everfall” no Igaunijas. Ieeja pasākumā bez maksas.

Plašāka informācija par grupām :

Blinded Memory (LV) www.facebook.com/blindedmemory
CHEO (FIN) https://www.facebook.com/CHEOband
Everfall (EST) https://www.facebook.com/everfallestonia

Koncerta sākums : 19:00
Ieeja - BEZMAKSAS

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.