PASĀKUMI

14.nov
pirmdiena

As I Lay Dying, Dying Fetus

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
14.11.2022. 18:00 - 14.11.2022. 23:00
30€
“Esmu neticami pateicīgs par iespēju atgriezties turnejā un par milzīgo atbalstu, ko līdz šim esam saņēmuši tūrē Shaped By Fire. Kad es sāku ar As I Lay Dying, es nekad nebiju iedomājies, ka mums būs iespēja apceļot pasauli un tagad mēs atgriezīsimies vietās, kas man dažkārt šķiet kā otrās mājas. Grupa vienmēr ir bijusi manas dzīves sastāvdaļa, tāpēc ir ļoti svarīgi redzēt, kā mūsu mūzika mijiedarbojas ar klausītājiem.” Mūziķis uzsvēra, ka nebūtu iespējams šķērsot 20 gadu grupas pastāvēšanu bez klausītāju atbaslta. "Mēs esam gandarīti, ka esam atgriezušies uz skatuves, lai atzīmētu šo nozīmīgo notikumu, un ceram redzēt pūlī daudzas pazīstamas sejas." – saka Tims Lambesis par turneju.

As I Lay Dying ir amerikāņu metalcore grupa no Sandjego, Kalifornijas. 2000. gadā vokālists Tims Lambesis dibināja pirmo pilno grupas sastāvu. Neilgi pēc grupas izveidošanas Pluto Records piedāvāja ieraksta līgumu un pēc piedāvājuma pieņemšanas grupa mēnesi vēlāk bija studijā, lai ierakstītu savu pirmo albumu Beneath the Encasing of Ashes, kas tika izdots 2001. gada jūnijā.

As I Lay Dying ir izlaiduši sešus albumus un 18 videoklipus. Pirms pandēmijas, 2019. gada 20. septembrī, tika izlaists septītais albums ar nosaukumu Shaped By Fire. 2020 gadā Covid-19 pandēmijas dēļ pavasara, vasaras un rudens koncerti Eiropā un ASV bija pārcelti uz 2021. gadu. Šajā laikā tika izdots arī singls Destruction Or Strength. 2021. gadā vasarā grupa paziņoja par savu 2022. gada Eiropas turneju – Two Decades Of Destruction.
 

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.