PASĀKUMI

19.okt
piektdiena

Alternative.lv Atdzimšanas Svinības

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
19.10.2012. 21:00
Ar grupu Beans On Toast (UK), Soundarcade, Sanctimony, Enhet, All Day Long un vairāku citu uzstāšanos, divu koncertu sērijā 19. un 20. oktobrī klubos „Nabaklab” un „Fonokubs” tiks atzīmēta alternatīvās kultūras portāla Alternative.lv atgriešanās.

Alternative.lv sākums ir meklējams 2000. gadā, kad strauji attīstoties Latvijas alternatīvajai punk/hardcore skatuvei, auga arī portāls, kļūstot par nozīmīgu informācijas platformu pašmāju grupām un organizatoriem. Pēc ieturētas darbības pauzes kopš 2007. gada, Alternative.lv ir atgriezies ar mērķi no jauna piedalīties underground skatuves attīstībā.

Portāla darbības ietvaros ir plānots rīkot regulārus pasākumus, kā arī atjaunot savulaik iedibinātās alternatīvās mūzikas gada balvas un izlases, tāpēc arī savu atdzimšanu tas atzīmēs ar diviem kvalitatīviem koncertiem. „Kaut arī alternatīvā skatuve pēdējo gadu laikā ir daudz mainījusies, portāla atjaunošanas koncertos būs patiess prieks redzēs grupas, kuras ir piedzīvojušas gan vecos laikus, gan spējušas izdzīvot mūsdienu stilu dažādībā,” pastāstīja portāla pārstāvis Ivars Mirošnikovs.

Kā īpašais pasākumu viesis būs britu folk dziesminieks Beans On Toast, kurš Latvijas auditorijai varētu būt plašāk zināms dēļ ilgstošās sadarbības ar Frenku Tērneru un uzstāšanās šā gada Fonofest.

Beans On Toast savā daiļradē bez kompleksiem dzied par seksu, narkotikām un politiku, 2009. gadā izdodot dubultalbumu Standing On A Chair, ko producējis Bens Lovets no Mumford & Sons. Beans on Toast vairākkārt uzstājies Glastonbury festivālā, kā arī iesildījis Frenka Tērnera Wembley arēnas lielkoncertu.

ALTERNATIVE.LV FACEBOOK SEKOTĀJIEM IEEJA BEZ MAKSAS

Komentāri

Laikam jau jāatnāk papriecāties.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.