INTERVIJAS

7 no 70: Jānis Brolišs no Once Upon

Jānis Andersons
JĀNIS ANDERSONS 12.10.2017. 12:00
Alternative.lv turpina mini interviju sēriju ar nosaukumu “7 no 70”, kuras ietvaros Latvijā zināmi un ar mūziku saistīti cilvēki atbild uz septiņiem, ne pārāk nopietniem jautājumiem no 70 jautājumu gara saraksta, pašiem nezinot, kādi šie jautājumi būs.

Šoreiz iztaujājām vienas no pašmāju šī brīža aktuālākajām alternatīvā metāla grupām un W:O:A Metal Battle 2017 uzvarētāju Once Upon ģitāristu Jānis Brolišu.

Bro – kā viņu sauc grupas biedri, esot grūts cilvēks, bet ar labu humora izjūtu. Lai gan dienas tiek pavadītas pelnot maizīti remontu un apsaimniekošanas darbu kompānijā, viņa prātu vienmēr nodarbina mūzika.

 

Izvēlies septiņus skaitļus no 1 līdz 70.

Jānis B: 3, 6, 23, 36, 45, 57, 69.

 

3. Ja tev pēkšņi priekšā izlektu citplanētietis un teiktu "Iedod man vienu lietu, kas raksturo planētu zeme!", ko tu viņam iedotu?

- Viss atkarīgs no mana stāvokļa, ja zināms reibums, tad, kā jau latvietim pienāktos, sūtītu ratā tos ieceļotājus, bet, ja nopietni, tad droši vien iepazīstinātu ar labu mūziku. Ja būtu sapīpējies, censtos iemānīt šiem kādu latvāni.

 

6. Ko tu bērnībā ļoti vēlējies, bet vecāki tev neļāva?

- Kas tad to atceras…droši vien, ka precēties. Bet vispār, bērnībā gribēju daudz LEGO, bet vecāki to gluži vienkārši ne neļāva, bet drīzāk lika man to nopelnīt, izdarot visādus sīkumus, ko gan man, protams, nepatika darīt.

 

23. Apraksti sevi 3 teikumos.

 - Nu sevi ir grūti aprakstīt...būs jāsakaunās un jāizlaiž jautājums.

 

36.Kuras krāsas Skittles ir vislabākais?

- Labākais Skittles ir sarkanais, tikai tāpēc, ka tā ir mana mīļākā krāsa.

 

45. Labākais dzēriens pasaulē ir…jo….?

- Labākais dzēriens pasaulē ir viskijs, jo ir ļoti garšīgs! Tāda ''mazo bērnu'' atbilde, bet viskijs ir labs, to gan noliegt nevar.

 

57. Dīvainākā lieta, ko ņem līdzi tūrējot vai ceļojot?

- Nav sanācis baigi ceļot, nedz tūrēt, bet noteikti pati dīvainākā lieta, kas ir ceļojusi, esmu es. Domāju, ka te daudzi piekritīs, arī tanī ziņā no grupas puses. Neviens nevar saprast, kāpēc Once Upon visur ņem mani līdzi.

 

69. Kad tu pēdējo reizi pieķēri kādu darām neķītras lietas beksteidžā?

- Beksteidžs pats ir viena ellīgi neķītra un netikla vieta, līdz ar to, kad pats ieej tur, tu automātiski skaities neķītrs. Tā ir maģiska vieta, kur rodas tādi brīnumi & shit, kā bērni un citi mūziķi. Bet reāli neķītrākais ir grupas biedru sviedri pēc konča...tie ir visur...tiešam ''visur''!
Ta ta da dā - šī bija garākā atbilde no visām... diez  kāpēc?

 

Alternative.lv atgādina, ka Once Upon vasarā izcīnīja iespēju uzstāties vienā no Eiropā ietekmīgajā mūzikas pasākumiem - festivālā “Wacken Open Air”.
To, kā viņiem veicās festivālā, skaties video:


 

Satikt Jāni un dzirdēt Once Upon dzīvajā varēsi 3. novembrī klubā Melnā Piektdiena, bet internetā grupu meklē visās populārākajās platformās: Facebook, Instagram, Twitter un Bandcamp, kā arī oficiālajā mājas lapā: http://www.onceuponofficial.com/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.