ĀRZEMĒS

Somu tumšās mūzikas projekts Horizon of the Mute izdod mini albumu

Evita Hofmane 17.03.2016. 11:17
Somu dark metal grupa 0 X í S T beidz savu darbību. Ir tapis jauns muzikāls projekts Horizon of the Mute un ir izdots pirmais mini albums.

Februāra vidū somu dark metāla grupas 0 X í S T  līderis Jāni Koskela presei nosūtītā relīzē informēja, ka grupa ir beigusi savu darbību. 0 X í S T astoņu gadu ilgajā pastāvēšanas laikā izdevuši divus albumus, vienu CD EP, bijuši divās Eiropas tūrēs, kuru ietvaros spēlējuši 12 dažādās Eiropas valstīs. Šobrīd viņu diskogrāfija bez maksas pieejama iTunes, Spotify un vēl vairākās digitālajās mūzikas izplatīšanas vietnēs. Līdztekus, fiziskā formāta CD un vinila plates iespējams iegādāties 0 X í S T Bandcamp mājas lapā.

Nedēļu vēlāk jauna informācija vēstīja, ka  2015. gadā Jāni pievērsies solo projektam Horizon of the Mute un tapis tāda paša nosaukuma  mini albums, kurš digitālā formā tiks izdots 16. martā.  Fiziskā veidolā tas, iespējams, dienasgaismu ieraudzīs tālākā nākotnē. Horizon of the Mute būs pieejams Bandcamp, iTunes, Spotify, Deezer un citviet. Mini albumā kopumā ir trīs dziesmas, muzikāli tās ieturētas doom/death, drone un industrial metal  skaņās.  Teksti vēsta par tiecību izzināt nezināmo. Grupas logo un albuma noformējuma autors ir prominentais Pēters Takačs. 

Horizon of the Mute turpina rakstīt jaunu muzikālo materiālu. Četras tapušās dziesmas ir kodols, kas nākamībā kļūs par pirmo pilnmetrāžas albumu. Pagaidām grupa vēl nekoncertē taču, iespējams, pietuvojoties debijas albuma iznākšanai, arī tas tiks darīts.     

Jāni Koskela spēlē arī somu doom/death metal grupā Saattue. 

Te rodama savulaik tapusī intervija.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS