ĀRZEMĒS

Miris Gwar vokālists Deivs Brokijs

alternative.lv 24.03.2014. 11:38
Deivs Brokijs, pazīstams arī kā metāla grupas Gwar līderis un dibinātājs Oderus Urungus, 23. martā atrasts miris, ziņo ārvalstu mediji.

Deivs (Dave Brockie) tika atrasts miris savā dzīvoklī Ričmondā, nāves cēlonis vēl nav zināms. Traģisko notikumu apstiprina grupas Gwar menedžeris, bijušie Brokija grupas biedri Maikss Bišops un Kriss Bopsts, kā arī vairāki ārvalstu mediji.

"Deivs bija jautrākais, gudrākais, radošākais un enerģiskākais cilvēks, ko pazīstu," stāsta bijušais Gwar basģitārists Maikss Bišops. "Viņš reizēm bija bezkaunīgs, rupjš, aizskarošs, bet vienmēr smieklīgs, arī inteliģents un interesējās par dzīves filosofiju, vēsturi, politiku un mākslu."

Līdzjūtību savā instagram kontā izteicis arī metāla grupas Municipal Waste vokālists Tonijs Foresta: "Esmu satriekts. Viens no jautrākajiem, ģeniālākajiem, iedvesmojošākajiem un radošākajiem cilvēkiem, ko man bija gods saukt saukt par savu draugu, ir aizgājs. Tu man pietrūksi, vecīt!".

Deivs Brokijs ir viens no Gwar dibinātājiem, kā citplanētieša tēls Oderus Urungus grupā darbojās jau 30 gadus. Trīspadsmitais Gwar studijas albums "Battle Maximus" tika izdots pagājušā gada septembrī.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.