ĀRZEMĒS

COAL CHAMBER apstiprina jaunā albuma iznākšanu

Alternative.lv 14.08.2014. 12:34
Viss vecais atkal ir jauns!

Pēc šķietami veiksmīgas atgriešanās pagājušā gada festivālu sezonas laikā solists Dez Fafara ieminējās par iespējamu jauna materiāla ierakstīšanu. Sekojot šim mājienam, vakar, 12. augustā, grupa paziņojusi par līguma parakstīšanu ar Napalm Records. Grupa, kas sastāv no Fafaras, Nadjas Peulenes (Nadja Peulen), Mikeja Koksa (Mikey „Bug” Cox) un Migela Raskona (Miguel „Meegs” Rascón) šobrīd strādā pie jaunā albuma un cer to izlaist nākamajā gadā.

Press relīzē parādās izteikumi no visiem grupas dalībniekiem, kas savukārt ir acīmredzami aizrauti par darbu pie jaunā materiāla:

„Būdami kopā ar NAPALM RECORDS esat gatavi kaut kam smagam un eksplozīvam no COAL CHAMBER! Mēs esam attīstījušies kopā ar mūziku. Esmu dzirdējis demo materiālu, un jāsaka, ka jums tas noteikti patiks! Sekojiet līdzi!”
Dez Fafara

„Daudz laika ir pagājis, bet gaidas ir galā! Trūkst vārdu aprakstīt, cik ļoti esmu patīkami satraukta, strādājot pie jaunā COAL CHAMBER ieraksta!!! Nespēju sagaidīt jaunā albuma tūri! Sekojiet līdzi!!!”
XO, Nadja

„Šī ir pirmā reize pa ilgiem laikiem, kad ieraksta procesā viss šķiet tā, kā tam ir jābūt. Esmu ārkārtīgi pateicīgs un satraukts saistībā ar šo jauno sadaļu COAL CHAMBER pasaulē!! Jaunā mūzika no CC ir kaut kas tāds, ko mēs alkstam dalīt ar daudziem lojālajiem faniem, kas ir izturējuši visu!!! COAL CHAMBER evolūcija ir sākusies!”
Mikey Cox

„Esmu tik ļoti satraukts veidot mūziku ar saviem brāļiem un māsu, un lojālajiem faniem, kas to ir gaidījuši! Ir pagājis ilgs laiks, bet puzles gabaliņi ir beidzot pareizi salikušies. Grupas draudzība un atmosfēra šobrīd ir perfektā stāvoklī. Nespēju sagaidīt iznācienu pasaulē!”
MEEGS

Ņemot vērā jauno Limp Bizkit dziesmas iznākšanu, kā arī Orgy centienus atgriezties, vai ir jāpiekrīt tam, ka nu-metal atgriežas? Vai varbūt Coal Chamber izmantos astoņas stīgas, sniedzot artavu nu-djent ērā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.