ĀRZEMĒS

Brutal Assault ieskaņas: HACKTIVIST

Vitālijs Lopatinskis
VITĀLIJS LOPATINSKIS 02.07.2014. 15:44
Gatavojoties Brutal Assault festivālam, iepazīstinām ar dažām no grupām, kuras uzstāsies Čehijā notiekošajā festivālā.

Stils: rap / progressive / djent metal

Kāpēc ir vērts dzirdēt: jaudīgs repa un djent'a apvienojums Ja būtu jānosauc šīs grupas žanrs, visprecīzāks raksturojums būtu rap metal, kaut arī tas, ko spēlē Hacktivist zināmu iemeslu dēļ stipri atšķiras no visa tā, kas asociējas ar šo stilu.

Grupa izveidojās pavisam nesen - 2011. gadā, Anglijas dienvidaustrumos, apvienojoties grime reperim Džermainam Hērlijam ar Timu Bīzliju (ģitāra) un Benu Mārvinu (balss) no Heart of a Coward, Džošu Gērneru (bass) no Sacred Mother Tongue un Ričardu Hokingu (bungas).

Pateicoties nevainojamai repa un metāla simbiozei pirmais grupas singls Unlike US 2012. gadā zibenīgi ieguva plašu atpazīstamību, kam uzreiz sekoja 5 dziesmu EP Hacktivist, papildinot to 2013. gadā ar 4 kompozīcijām.

Grupai raksturīgi politiski teksti, pieskaroties gan ASV ārpolitikai, gan hakeru biedrībai Anonymous, gan Čelsijai Meningai un Edvardam Snoudenam, pieminot pēdējos kompozīcijā Cold Shoulders.

Kopumā jāsaka, ka Hacktivist piedāvā ļoti neierastu, tai pašā laikā ļoti "trendīgu" skanējumu. Droši vien tāpēc jau pagājušajā gadā grupa bija ļoti pieprasīta daudzos Eiropas festivālos, kā arī izrādīja klausītājiem kaverversiju uz Jay-Z un Kanye West dziesmu Niggas in Paris.

Iesaku noklausīties!

Linki un soctīkli

http://www.hacktivist.uk.com/

https://www.facebook.com/Hacktivistband

https://twitter.com/HacktivistUK

https://soundcloud.com/hacktivist

Lasi vēl

Komentāri

normal'naya mazafaka

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.