ĀRZEMĒS

Batushka un Batushka izdod jaunas dziesmas

alternative.lv 16.05.2019. 12:49
Kamēr norit juridiskā cīņa par to, kurš varēs izmantot grupas nosaukumu, abas "Batushkas" izdod jaunas dziesmas.

Ģitārista Krzysztof Drabikowski grupa izdevusi dziesmu "Песнь 1" no vēlāk šajā gadā (labots no gada otrajā pusē) gaidāmā albuma "Панихида", savukārt vokālists Bartłomiej Krysiuk publicējis pirmo no pieciem sērijas "Polunosznica" videoklipiem "Chapter I: The Emptiness - Polunosznica (Полунощница)", bet albums "Hospodi" tiks izdots 12. jūlija leibla "Metal Blade Records" paspārnē.

Gada sākumā izjuka oriģinālais grupas sastāvs ģitārista un vokālista domstarpību dēļ un šobrīd norit tiesas process. "Batushka" līdz tam bija izdevusi veiksmīgo albumu "Litourgiya" un aktīvi koncertējusi gan Eiropā, gan ārpus tās, pagājušā gada oktobrī viesojoties arī Latvijā.

Vai ir tikai viena īstā "Batushka", un kura no abām dziesmām un grupām patīk jums?Lasi vēl

Komentāri

sajaukts kursh kuru dziesmu izlaida. Gitaristam ir panixida bet vokalam ir chapter I.
Grautinsh 16.05.2019. 13:21
Paldies, labots!
Ģitārista Batuškai masīvāks skanējums - daudz vairak atgādina Liturģiju un apstiprina arī to, ka viņš bija Liturģijas oriģinālais komponists.

Šamējo tad arī uzskatīšu par ''īsto'' Batušku.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.