VIETAS

Zabadaks

Zabadaks ir māja, kurā ir sakoncentrēts viss, kas saistīts ar NEKAC. Ēka un zeme ap to pieder Kuldīgas pašvaldībai, kas to laipni ir izīrējusi mums. Mājā pašu spēkiem ir radīti apstākļi, kas ļauj tajā organizēt kultūras pasākumus – koncertus, izstādes un veikt citas aktivitātes, kas atbilst mūsu saprašanai par kultūru un palīdz attīstīties Zabadakam.

Zabadaks nav klubs vai komerciāla iestāde un nesaņem nekādas dotācijas un finansējumu. Līdzekļi ēkas uzturēšanai tiek iegūti rīkojot koncertus, kā arī ieguldot savu naudu.

Zabadakam nav algota personāla un viss, kas šeit notiek ir tikai mūsu brīvā laika piepildījums. Tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc mēs varam rīkot lielākus publiskus pasākumus tikai nedēļas nogalēs. Ņemot vērā mūsu ierobežotās finansiālās iespējas, cenšamies pēc iespējas vairāk paveikt paši savām rokām, tā teikt – Doing It Ourselves.

Nekad nebūs lieki pateikt paldies VISIEM cilvēkiem , kas ir palīdzējuši izveidot Zabadaku tādu kā tas ir pašlaik un tiem, kas palīdzēs to darīt arī turpmāk!

Zabadaks vienmēr ir atvērts dažāda veida ne uz komerciju balstītas kultūras izpausmēm, tāpēc visi, kam ir ko teikt – zvaniet, nāciet ciemos vai rakstiet vēstules!

Zabadaks kontakti

Vijolīšu iela 24, Kuldīga
zabadaks@gmail.com
+371 63320666

Zabadaks pasākumi pievieno pasākumu

Alternatīvi pasākumi šajā vietā tuvākajā laikā nav gaidāmi. Ja tomēr ir - dod mums ziņu!