VIETAS

Rīgas kinostudija

Rīgas Kinostudija ir vecākā un radošās pieredzes bagātākā filmu studija Latvijā. 2008. gadā studija svinēja savu 60 gadu jubileju, un tās noskaņās pēc ilgāka pieklusuma atsāka jaunu filmu uzņemšanu un sadarbības projektu virzīšanu Latvijā un ārpus tās.

2009. gada nogalē Latvijas skatītāji tika iepazīstināti ar Rīgas Kinostudijas dokumentālo filmu „Padoties aizliegts”, kas ir sociāli un kultūrvēsturiski zīmīgs projekts. Patlaban norit darbs pie vairākiem jauniem projektiem – dokumentālajām filmām par vienu no starpkaru perioda nozīmīgākajiem latviešu politiķiem Zigfrīdu Annu Meierovicu un jauniešiem, kas Latvijā sāka un tagad arī ārvalstīs īsteno „Aerodium” projektu.

Vienlaikus Kinostudija sākusi sadarbību ar Latvijas Kultūras akadēmiju, tās studentiem dodot iespēju teorētiskās zināšanas izmēģināt dzīvē, reālā kino uzņemšanas laukumā.

Rīgas Kinostudijas vadība un kolektīvs īsteno jaunus projektus, arvien paturot prātā, ka filmu nozarē svarīgākais ir skatītājs. Bez skatītāja pat vislielākā māksla kļūst bezjēdzīga.

Līdzīgi kā padomju gados, kad Rīgas Kinostudija bija pamata tehniskā bāze filmu ražošanai, arī tagad tajā pieejams mūsdienīgs tehniskais aprīkojums un atbilstošas telpas dažādu filmu, raidījumu, reklāmu un citu audiovizuālu projektu veidošanai. Kinostudijas kolektīvs ir atvērts un gatavs sadarboties arī ar ārvalstu kino profesionāļiem dažādu kopprojektu īstenošanā.

Rīgas kinostudija kontakti

Šmerļa iela 3, Rīga
office@studio.lv
+371 67790303

Rīgas kinostudija pasākumi pievieno pasākumu

Alternatīvi pasākumi šajā vietā tuvākajā laikā nav gaidāmi. Ja tomēr ir - dod mums ziņu!

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.aug
ceturtdiena

Zobens un Lemess 2020

Bauskas pilskalna parka estrāde, Pilskalna iela, Bauska, Bauskas nov.
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS