PASĀKUMI

6.aug
ceturtdiena

Zobens un Lemess 2020

Bauskas pilskalna parka estrāde, Pilskalna iela, Bauska, Bauskas nov.
06.08.2020. 18:00 - 08.08.2020. 12:00
23-33 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

Sestais mūsdienu etniskās mūzikas un seno amatu festivāls Zobens un Lemess 2020. gada vasarā smagās mūzikas un tautas tradīciju cienītājus gaidīs 7.-9. augustā jau ierastā vietā, gleznainajā Mūsas un Mēmeles satekā, Bauskas pilskalna parkā!

Arī šogad festivālā uzstāsies gan plaši pazīstami un atzīti mūziķi, gan arī jaunākas un plašākam klausītāju lokam mazāk zināmas grupas, kas daudziem var kļūt par atklājumu, būtiski papildinot muzikālos apvāršņus. Kā ierasts, festivālā notiks arī seno amatnieku meistarklases, lekcijas un eksperimenti, apmeklētāji varēs skatīt vēstures rekonstrukcijas klubu piedāvātos cīņu paraugdemonstrējumos, piedalīties viduslaiku spēlēs un iemēģināt roku amatos, vērot krāšņas uguns skulptūras un baudīt lielisku atmosfēru. 

Piektdiena, 7. augustā no pl. 18.00: 

IRON WINGS
BESTIA
URSKUMUG
THOU SHELL OF DEATH
BATUSHKA

Sestdien, 8. augustsā no pl. 12.00:

DELVE
EVERLUST
RYVENDIR
LIETIS
ŪKANOSE
VERMILIA
INOKENTIJS MĀRPLS
HARAKIRI FOR THE SKY
VELIU NAMAI (senais ciems)
SKYFORGER

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.