PASĀKUMI

3.nov
sestdiena

Ziemeļu rock n roll Valmierā

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
03.11.2018. 22:00
4 EUR

BARREN WOMB / NOISE ROCK (NOR)
Kopš grupas dibināšanas 2011. gada nogalē, ziemeļu Heavy noise rokeri BARREN WOMB ir spējuši celt gan cilvēku uzacis, gan elli ar savu minimālistisko pieeju, ekstrēmi skaļo skaņu un muzikāli izaicinošiem eksperimentiem. Duets efektīvi izmanto neapstrādātas, dinamiskas skaņas un rifa spēku, lai pārliecinoši nodotu savu ziņu klausītājiem. Sevi pierādījuši jau vairāk nekā 200 koncertos kopā ar tādiem māksliniekiem, kā Entombed A.D., Voivod, Nomeansno un Årabrot. BARREN WOMB, patiesi, ir kinētiskās enerģijas liesma, kas ir jāpieredz klātbūtnē.

https://barrenwomb.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/barrenwomb
https://www.youtube.com/watch?v=C_eLI2H9Aa0
http://barrenwomb.limitedrun.com/

GOATBURNER / DEATHMETAL SLUDGE (FIN)

Grupa GOATBURNER izveidota 2017.gadā, apvienojoties Kaos (Rotten sound, Morbid Evils) un Spider (Ratface, Pikakassa, Skulmagot), lai savā īpašajā stilā izpildītu Sludgy deathmetal. 2018.gadā grupa laida klajā savu pirmo EP, bet pirmo albumu plāno izdot 2019.gadā. Duets GOATBURNER pašlaik gatavojas savai pirmajai tūrei, taču iepriekš jau ir uzstājušies festivālos, ar tādām grupām, kā Blood Incantation, Fleshcrawl, Torture Killerm Vampire u.c.

https://goatburner.bandcamp.com
https://www.facebook.com/GoatburnerMosh

LES ATTITUDES SPECTRALES / KOMPOST ROCK PSYCHEDELIC BLUES ROCK (RĪGA)

https://lesattitudesspectrales.bandcamp.com/track/whersma
https://www.facebook.com/lesattitudesspectrales/

https://www.youtube.com/watch?v=WcfI_tLEXDk

Ieeja 18+ 4 eiro

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.