PASĀKUMI

5.dec
sestdiena

Wild Detroit Gang (blues, rock, rock`n`roll) // Rīga, Daugavpils, Krāslava

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
05.12.2015. 21:30
Bez maksas

Šie mūziķi liekus komentārus neprasa- Daugavpilī mīlēti un cienīti. Mums jau gribētos domāt un teikt- jā, šie dzimuši te pat, pie mums Pagrbā, bet laikam tā īsti tasinība nav, hehe. Lai vai kā, WDG pirmie koncerti šeit tiešām ir notikuši un mums ir lepnums un prieks uzņēmt grupu nu jau kā nopietni un atpazīstamu apvienību.
Ja vēl neesi redzējis grupas jaunāko video veikumu, tad noteikti noskaties! Zemāk arī info par grupu un jauno albumu. :)

Wild Detroit Gang:
Wild Detroit Gang ir latviešu blues/rock/rock`n`roll grupa dibināta Rīgā 2014. gada februārī vokālista Jāņa un ģitārista Gunāra iniciatīvas vadīti, puiši ir kopā darbojušies dažādos mūzikas projektos jau kopā vidusskolas. Projekta sākotnējā ideja bija spēlēt populāras kaverversijas no tādām grupām kā AC/DC, Deep Purple, Gary Moore, ZZ Top utt., bet plānā bija arī orģināldziesmu radīšana. Vēlāk puišiem pievienojās bundzinieks Matīss un basa lēdija Tatjana. Kopš 2014. gada septembra, bundzinieka lomu pārņēma pieredzējušais Kaupo. Visi grupas dalībnieki paralēli WDG darbojas arī citos muzikālos projektos:
Tatjana: "No Smoking band", "Laimas Muzykanti" etc.;
Janis from: "Def Trador" un "Zvērāda";
Gunārs ex - "Double G" un ex - "Vadītājs Konduktors".

https://www.facebook.com/wilddetroitgang/timeline

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.