PASĀKUMI

31.mai
piektdiena

Velns Viņu Zin + careless afterlife

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
31.05.2019. 21:00
4 EUR

Maija mēneša noslēgums plānojas ar vērienu! Uz skatuves kāps nesen Zelta Mikrofonu ieguvušais pašmāju post-rock trio Velns Viņu Zin, kā arī psihedeliskā post/art-rock grupa careless afterlife!

Smagās instrumentālās mūzikas trio Velns Viņu Zin pastāv kopš 2016. gada nogales, tās dalībnieki ir Didzis Upens, Kristaps Kupšāns un Normunds Balodiss. 2018. gadā izdots debijas albums "Posts", kurš saņēmis Zelta mikrofonu kā gada Labākais roka vai metāla albums. Grupa saņēmusi arī ziņu portāla Alternative.lv balvu kā 2018. gada labākā jaunā grupa.
Klausies:
https://velnsvinuzin.bandcamp.com/album/posts
https://open.spotify.com/artist/5PC4Z8U0jo7FWPQZ4ybHIy
Pieseko:
https://www.instagram.com/velnszin/

careless afterlife ir piecu cilvēku radīta būtne, kas pārtiek no skaņām, kliedzieniem, griezīgiem ģitāru efektiem, zemām basa un bungu vibrācijām, lai radītu post-rock/psychedelic/shoegaze/art rock kompozīcijas ar simbolisma piesātinātām vārsmām.
Klausies:
https://youtu.be/n5VvMlSownw
Pieseko:
https://www.instagram.com/careless_afterlife/

IEEJA: 21:00 | SĀKUMS: 22:00 | 4€ | 18+
Koncerta laikā var tapt filmēts un fotografēts, pretenziju gadījumā vērsties pie pasākuma organizatora!

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.