PASĀKUMI

21.
piektdiena

Vegānfestivāla Ieskaņu koncerts

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
21.07.2017. 19:00
3 EUR

Iedvesmojošs latviešu mūziķu koncerts, gaidot Latvijas pirmo Vegānfestivālu? Jā! Vegānfestivāla organizatoru komanda netur sveci zem pūra un piedāvā ieskandināt gaidīšanas laiku ar Vegānfestivāla Ieskaņu koncertu!

Vegānfestivāls ir prieks! Vegānfestivāls ir pārsteigumi! Vegānfestivāls ir zināšanas! Vegānfestivāls ir notikumi! Svētki! Emocijas! Rīcība! Piedzīvojums! Iepazīsti, iedvesmojies, pievienojies! To visu var un vajag darīt ar smaidu sejā un labā noskaņojumā. Ar baudu. Tāpēc aicinām jūs uz Latvijas pirmā Vegānfestivāla Ieskaņu koncertu. Tas notiks 21. jūlijā klubā Autentika. Varēsi dzirdēt vairākas lieliskas latviešu grupas: The Pink Elephant, Ezeri un citas, kas dāvās koncertu, atbalstot festivāla tapšanu. Varēsi uzzināt vairāk par Vegānfestivālu, atbalstīt ar ziedojumu vai pieteikties palīgos un vienkārši labi pavadīt laiku. Būs gardas vegāniskas kūkas un dzirkstoša atmosfēra, tāpēc ieskandināsim svētkus kopā!

Vegānfestivāla draugs, fitnesa treneris un raidījuma vadītājs Kaspars Ozoliņš aicina uz Ieskaņu koncertu: “Mūsu izdzīvošanai un veselībai vajag daudz mazāk gaļas un daudz mazāk izšķērdības, nekā daudziem šķiet. Es domāju, ka mums vajadzētu uzlabot sapratni par to, kas ir mūsu šķīvī, un vajadzētu arī aizdomāties par to, ka ikdienas maltīte var prasīt dzīvību un kāda ciešanas. Tāpēc Vegānfestivāls ir svarīgs, lai saprastu un uzzinātu, kas patiesībā tev ir vajadzīgs un ko tu vari mainīt, lai mazāk kaitētu sev un citiem.”
Ieeja pasākumā par ziedojumu, kas palīdzēs organizēt Vegānfestivālu, vismaz 3 eiro.
Nenokavē! Tiekamies koncertā un Vegānfestivāls 2017!

Visiem jaunumiem seko arī Vegānfestivāla mājaslapā www.veganfest.lv un Facebook profilā Vegānfestivāls.
#veganfestlv

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.