PASĀKUMI

4.okt
piektdiena

U.D.O. + LAZY BONES, Pike´s Edge

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
04.10.2013. 19:30
12 Ls

Biļetes iepriekšpārdošanā no 7. jūnija "Biļešu paradīze tīklā. Biļešu cena no Ls 12. Special Guest: LAZY BONES Support: Pike´s Edge

4.oktobrī, Rīgas klubā «Melnā piektdiena» spēlēs vācu smagā metāla meistari «U.D.O.», kas Latvijā viesosies sava tikko iznākušā albuma «Steelhammer» tūres laikā.

Special Guest: LAZY BONES
Support: Pike´s Edge

«U.D.O.» kā atsevišķu kolektīvu 1987.gadā nodibināja dziedātājs Udo Dirkšneiders pēc aiziešanas no smagās mūzikas patriarhiem «Accept», paņemot līdzi krietnu daļu fanu. Atšķirībā no «Accept» Dirkšneidera soloprojekts, kas drīz vien pārauga pilnvērtīgā grupā, nekad nav nodarbojies ne ar kādiem radošajiem meklējumiem vai eksperimentēšanu - vienmēr tas ir bijis klasisks, tipisks teitoņu smagais metāls. Grupa ir bijusi ārkārtīgi ražīga gan albumu izlaišanā, gan koncertēšanā, izņemot vienīgi piecus gadus deviņdesmito sākumā, kad Dirkšneiders uz laiku atgriezās pie mikrofona «Accept» rindās.

Laika gaitā caur «U.D.O.» rindām izgājuši gandrīz 20 dažādi mūziķi, bet grupas pašreizējā sastāvā ir Dirkšneiders, ģitāristi Andrejs Smirnovs un Kasperi Heikkinens, basists un fona vokālists Fitijs Vīnholds un bundzinieks Frančesko Jovino. «U.D.O.» grupas sastāvs ir pierādījis sevi kā muzikāli pat aktīvāku nekā «Accept» - pavisam «U.D.O.» ir izlaiduši 14 studijas albumus, četrus koncertalbumus un tikpat EP, trīs kompilācijas un četrus DVD - tātad vidēji katru gadu pa oficiālam ierakstam.

Jaunākais albums «Steelhammer» iznāca šī gada 24.maijā vienā no galvenajām vācu smagās un ekstrēmās mūzikas izdevniecībām - «AFM Records». Taču sagaidāms, ka Rīgas koncertā uzsvars nebūs tikai uz jaunā albuma dziesmām vai iepriekšējiem «U.D.O.» gabaliem - grupa bieži spēlē arī tās vecās «Accept» dziesmas, kuru sarakstīšanā savulaik piedalījies Dirkšneiders. Tātad skanēs arī daudzas no klasikas pērlēm - «Metal Heart», «Balls to the Wall», «Fast as a Shark», «Restless and Wild» u.c.

 

Biļetes uz koncertu no 7.jūnija nopērkamas iepriekšpārdošanā «Biļešu paradīze» tirdzniecības vietās un internetā «www.bilesuparadize.lv». Pirmās 100 biļetes maksās 12 latus, pārējās - dārgāk.

 

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS