PASĀKUMI

16.apr
trešdiena

TURISAS (Fin) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
16.04.2014. 20:00
12 Ls (€17.07)

14. martā klubā "Melnā Piektdiena" plānotais Somijas simfoniskā folkmetāla grupas "Turisas" koncerts tiek pārcelts uz  16. aprīli.Sakarā ar šībrīža sarežģīto situāciju Ukrainā, grupa pārcēlusi daļumartā paredzēto koncertu, kas bija plānoti Ukrainā, Baltkrievijā unBaltijas valstīs uz aprīli.

Koncerts notiks 16. aprīlī, klubā „Melnā Piektdiena”.Iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas ieejai pasākumā 16. aprīlī, savukārttie, kas pārcelto koncertu nevarēs apmeklēt, var nodot biļetes „BiļešuParadīze” tirdzniecības vietās.


*************************************
Grupa "Turisas" radusies 1997. gadā, nosaukums aizgūts no somu mitoloģijas kara dieva vārda - Turisas.Grupas raženo muzikālo skanējumu galvenokārt veido folk mūzikas un power / symphonic metāla krustojums, reizē gana oriģināls, smagnējs un melodisks, bieži vien ģitāru solo izspēlē vijolnieks.

Ar debijas ep "The Heart Of Turisas" 2001. gadā, grupa pamazām sāk bruģēt savu ceļu pretī stabiliem panākumiem. Trīs gadus vēlāk, debijas albumu "Battle Metal" (2004) izdod izdevniecība "Century Media Records", kas ar panākumiem startē visā pasaulē. http://www.youtube.com/watch?v=Ift85e38H3M

2007. gadā, pēc diezgan intensīvas koncertēšanas visapkārt plašajai pasaulei, grupa ieraksta jaunu albumu - "The Vrangian Way" un izdod koncert ierakstu dvd formātā "A Finnish Summer With Turisas" gadu vēlāk. http://www.youtube.com/watch?v=cdkBs0VCSX0

2011. gadā seko jauns albums - "Stand Up And Fight", dalība lielākajos roka un metāla festivālos, kā arī, gada nogalē, sākas darbs pie jaunā albuma.

Jaunākais, pēc skaita, ceturtais albums "Turisas" izdots 2013. gada augustā, ar mazām atkāpēm no ierastā "battle metal" vai "viking metal", albumu joprojām slavē mūzikas apskatnieki, tā melodiskuma un enerģiskuma dēļ, uzsverot, ka "Turisas" galvenokārt vislabāk izpaužas dzīvajos koncertos.

Rīgā grupa spēlēs 16. aprīlī, šis koncerts būs grupas šīgada tūres (aptuveni 40 koncerti) noslēgumu daļa. http://www.youtube.com/watch?v=MhgsqSBHA6M

Biļetes jau nopērkamas "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās un internetā -http://www.bilesuparadize.lv/events/event/31967

Informācija par iesildošajām grupām vēl tiks precizēta.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS