PASĀKUMI

25.mar
trešdiena

ATCELTS! Tribes of the City

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
25.03.2020. 21:00
No 6 EUR

Martā pie mums uz skatuves kāps īpaši viesi - šūgeiza-drīmpopa apvienība Tribes of the City!

Grupas koncerti ir reta parādība - viņi ir uzstājušies pērn festivālā “Laba daba” un albuma “Rust and Gold” prezentācijas pasākumā, tomēr nepilnā sastāvā solistes Ksenijas veselības problēmu dēļ. 25.marta koncertu “Tribes of the City” ir apzināti izvēlējušies veidot maksimāli intīmā atmosfērā, un šoreiz grupa kāps uz skatuves pilnā sastāvā.

Februārī neatkarīgās mūzikas kompāniju asociācija IMPALA ir izziņojusi divdesmit divu 2019.gada Eiropas labāko albumu īssarakstu, nominācijā iekļaujot arī Latvijas šūgeiza-drīmpopa apvienības Tribes of the City albumu “Rust and Gold”. Iekļūšana IMPALA nominācijā ir vērtējama kā īpaši nozīmīgs solis grupas darbībā. Līdz šim balvas šajā nominācijā ir saņēmuši tādi albumi kā Hosē Gonzalesa “Vestiges & Claws”, grupas “Caribou” albums “Our Love”, “The xx” albums “Coexist”, dziedātājas Adeles albums “21” un citi. Tāpat nominācija paredz, ka gada neatkarīgās mūzikas albuma kandidātiem būs iespēja prezentēt sevi tādos festivālos, kā “Elbjazz” Vācijā, “Lollapalooza” Francijā un “W-Fest” Beļģijā.

Pērn grupas albums tika atzīts par gada labāko ierakstu Latvijā, saņemot pašmāju “Austras balvu”. Latvijas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” albumu atzina par labāko alternatīvās vai indie mūzikas albumu. Albumu “Rust and gold” grupa ir izdevusi 2019. gada vasaras beigās un tas ir pieejams vinila plates formātā, kā arī straumēšanas platformās.

Par albumu:
https://ej.uz/rustandgold

“Rust and gold” ir grupas “Tribes of the City” ceturtais studijas albums, un tas iznāca teju pēc 10 gadu pārtraukuma. Grupas ģitārists un mūzikas autors Sergejs, stāstot par jauno ierakstu, atklāj, ka pie tā strādājot, viņa mērķis bija sasniegt tādu ģitāras skanējuma plašumu, lai tas iedarbotos hipnotizējoši un radītu vēlmi klausīties neatraujoties: “Lai tas skanētu kā 80.-90. gadu grupu ieraksti, kad albumus vēl klausījās visā pilnībā.” Pēc solistes Ksenijas vārdiem, šis albums viņai ir ļoti personisks un tas atspoguļojas arī dziesmu tekstos.

“Rust and Gold” ir ierakstīts ZStudios, Rīgā, piedaloties skaņu inženierim Aleksandram Solovjovam. Albumu producēja Adams Kūpers (Adam Cooper) no Jetpack Studios, masterēja Braiens Venkebahs (Brian Wenckebach) no Electric Blue Studios, ASV.

Albuma tituldziesmu “Rust and gold” https://www.youtube.com/watch?v=rQpEe3JANNQ

Biļetes (IEROBEŽOTĀ SKAITĀ) - Bezrindas.lv 6 EUR, 8 EUR.

Komentāri

eu, neesiet *****, norādiet, ka koncis ir atcelts!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.