PASĀKUMI

1.mar
sestdiena

This Is Riga 2014

01.03.2014. 20:00
10 - 15

Koncertorganizācija Circle Pit! Shows sadarbībā ar ekstrēmo sporta veidu veikalu „Boards.lv” un tetovēšanas salonu „Rīgas tinte” 1. martā rīko iekštelpu festivālu "This Is Riga", kas notiks klubā „Sapņu fabrika”, Lāčplēša ielā 101.

AYS (germany) https://www.facebook.com/SoulWrecked?fre…

Gone To Waste (germany) https://www.facebook.com/gonetowaste?fre…

Grieved (sweden) https://www.facebook.com/grievedhc?fref=ts

The Lowest (Poland) https://www.facebook.com/thelowest?fref=ts

Rooftops (Russia) https://www.facebook.com/rooftopsmoscow?…

Festivāla programmā paredzēts Latvijas tetovētāju saiets ar labāko Rīgas un Cēsu tetovēšanas salonu un ārzemēs strādājošo latviešu tetovētāju piedalīšanos – pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot, kā top tetovēšanas mākslas darbi, kā arī nobalsot par savu favorītu.

Festivāla pirmajā daļā risināsies skeitborda sacensības „Boards.lv Miniramp Madness” un filmas „True to This” pirmizrāde. Visa pasākuma laikā būs iespēja spēlēt alus ping pongu „VANS beerpong”, piedalīties ruma „Sailor Jerry” roku laušanās sacensībās un tetovējuma izlozē, kā arī iegādāties grupu krekliņus, mūzikas diskus un plates.

 Komentāri

MEGA KLUCIS, ja drīkst tā izteikties! Blices pa pirmo, paldies Circelpitshows komandai par pūliņiem, cerams, ieradīsies pietiekami daudz atbalstītāju, šādu pasākumu palaist garām būtu stulbi!
būs lāb:)
Jap, šitais būs spēcīgs pasākums! Paldies ApļaBedres zēniem par centību! :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.