PASĀKUMI

11.
otrdiena

The Pink Elephant

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
11.07.2017. 20:00
3 EUR

Šis būs „The Pink Elephant” pirmais šīs vasaras koncerts mājīgajā KKc pagalmā. Lielāko daļu šī gada grupa pavadījusi ierakstu studijā rakstot jaunu materiālu, tagad mūziķi gatavi jaunai koncertu sezonai. Koncerta programmu veidos dziesmas no Wagner Hall Live ierakstiem, kuru grupa kopā ar kora „Kamēr...” dziedātājiem pagājušajā vasarā ierakstīja Vāgnera Zālē Rīgā un grupas albumiem „Mellowing”, "Cassette Concert".
„The Pink Elephant” ir psihedēliskā roka grupa no Rīgas, kura savā mūzikā savij klasiskā roka, blūza un džeza žanrus. TPE šobrīd izdevuši divus albumus „Mellowing” un „Cassette Concert”, no kuriem pēdējais izdots tikai kasešu formātā, limitētā tirāžā. Šobrīd grupa aktīvi strādā pie gaidāmām izmaiņām un pārsteigumiem. Stay Tuned!

https://www.youtube.com/watch?v=RKuaJvU6SpY

Ieeja 3 EUR

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.