PASĀKUMI

29.mai
piektdiena

THE OCEAN (ger – postrock/hardcore)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
29.05.2015. 23:00
5 / 7 EUR
the ocean

THE OCEAN (ger – postrock/hardcore)
+ DJ Enkurs

First 50 tickets – 5 euro, after – 7 euro
10 euro on the door


Liepājā uzstāsies vācu progresīvā metāla grupa „The Ocean”

Piektdien, 29. maijā Liepājas klubā „Fontaine Palace” notiks vācu progresīvā metāla grupas „The Ocean”, jeb „The Ocean Collective” koncerts.

Lai gan „The Ocean” pirmsākumi meklējami Berlīnē 2001. gadā, grupas pirmais stabilais sastāvs izveidojās, 2009. gadā ierakstot divdaļīgu konceptalbumu, kurš sastāv no divām platēm – „Heliocentric” un „Anthropocentric”. Dažus gadus vēlāk grupa izdeva savu līdz šim pēdējo veikumu – dubultalbumu „Pelagial”, kurš sastāv no divām platēm, vienā no kurām kompilētas dziesmas ar vokālo pavadījumu, savukārt otrs ir instrumentāls. Kopš 2005. gada „The Ocean” ieraksti tiek izdoti kompānijas „Metal Blade Records” paspārnē.

Ņemot vērā „The Ocean” darbu pie konceptuāliem albumiem, tā bieži kāpjot pāri arī žanru robežām, tā strauji guvusi popularitāti ne tikai dzimtajā Vācijā, novērtējot grupas skanējumu kā kaut ko starp „Mastodon” un „Fear Factory” un atzīstot, ka „The Ocean” ir pagaidām progresīvākā no visām līdzīgā žanrā spēlējošām grupām. Šobrīd grupa tikko atgriezusies no tūres Austrālijā un Liepājas koncerts būs daļa no „The Ocean” Eiropas koncerttūres.

„Fontaine Palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Ieeja klubā no plkst. 22:00, koncerta sākums plkst. 23:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un pirmās piecdesmit biļetes iespējams iegādāties par īpaši izdevīgu cenu.

OFFICIAL WEBSITE / FACEBOOK

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.