PASĀKUMI

20.sep
ceturtdiena

The Creek // Autentika

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
20.09.2018. 20:00
Bez maksas

Sveiciens rudenī!
Tiekamies 20.septembrī @Autentika, kur spēlēsim mūsu šī brīža aktuālākos gabalus, kuru starpā, protams, daudzi oriģināldarbi, bet pa vidam ieklīdis arī kāds covers.

❗️Draugi, šoreiz Zanei pavisam foršas ziņas - ieeja BEZMAKSAS ❗️

Nu tad klausies mūs jau tagad -> https://www.youtube.com/watch?v=n_lgQGTbRLo
vai uzmeklē iekš Sound Cloud.

A kas mēs vispār esam par vēriem lasi zemāk ->>
Grupa “The Creek” izveidojās nedaudz saspringtā atmosfērā, tās saksafonistam - Valteram piesakot grupu jauno mākslinieku konkursā. Reāla grupa vēl nebija, taču konkursa nosacījumi noteica atlases skaņdarbu iesūtīšanu, kas arī noveda pie haotiskas un tajā pat laikā mērķtiecīgas 3 skaņdarbu ierakstīšanas vienu dienu pirms pieteikšanās beigām. Tas bija grūdiens, kas sekmējās ar grupas noformēšanos, lai ar šiem skaņdarbiem uzstātos konkursa finālā.
Konkursam noslēdzoties, jaunie mākslinieki bija guvuši motivāciju, lai, gadiem ejot, pārmaiņu un pielāgošanās rezultātā taptu grupa savā galējā veidolā - Edvards Maļeckis pie ritma ģitāras un mikrofona, Valters Sējāns pie saksafona, otrā mikrofona un pat tamburīna, Ģirts Dālbergs pie basa, Pēteris Čaurs pie solo ģitāras un Singapūrā dzimušais Jachin Pousson pie bungām. Šie pieci puiši kopā tagad sevi dēvē par grupu - The Creek.
Muzikālās apvienības “The Creek” daiļrade ir pietiekami dažāda un mainīga, kas traucē to iekļaut viena žanra robežās, taču tās galvenie iedvesmas avoti ir pagājušā gadsimta diženākie džeza, blūza, roka un pat nedaudz fanka izpildītāji.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.