PASĀKUMI

15.dec
piektdiena

THC 3! Siensliens

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
15.12.2017. 22:00
3 EUR

Siensliens - mūsdienu tautas oriģinālmūzika ar vārdiem
(Foto: Matīss Saulītis)
Savas durvis apmeklētājiem THC pirmoreiz vēra 2014.gada 12.decembrī ar trio Nielslens Lielsliens koncertu. Lai tā ir trešās dzimšanas dienas reize, kad šī mūzika atkal skan dzīvajā –
šoreiz grupas dziedātāja un ģitārista Siensliena solo izpildījumā.
Ja pirms trim gadiem Nielslens Lielsliens varbūt skanēja nepiemēroti akustiski atklāšanas pasākumam, tad 2017.gada decembrī koncerts drīkst būt vēl pieklusinātāks un gaisma zālē vēl skopāka.
Arī šoreiz skanēs tas, ko slienā saprot ar mūsdienu tautas mūziku, bet piedāvātā noskaņa,lai ir kā apsēšanās pie lēnas uguns, kas negrib iekurties mežmalā pēc gara, gara pārgājiena.

Siensliens pēdējos gados sniedzis virkni koncertu Latvijas alternatīvās kultūras pasākumu vietās (Bāriņu ielas pagrabā Liepājā, Ādmiņu ielas mēģinājumu zālē, Nemierā, Kaņepes
Kultūras Centr; un citviet Rīgā, Artilērijas pagrabos Daugavpilī, Malā Cēsīs), festivālos Zemlika un Vadātājs, tuvāk mājām Vidzemē – Drustu pagasta Pestīšanas armijas sarīkojumā, kā arī Gatartas bibliotēkā. 2017. gada sākumā nospēlēti arī koncerti Beļģijas pilsētās. Pēdējā uzstāšanās Valmierā viņam bijusi rokgrupas Židrūns sastāvā pērn novembrī, arī THC.

Pirms koncerta noklausies Nielslens Lielsliens ierakstu
AURE; -
https://skyr.bandcamp.com/album/aure
Noskaties Siensliena kopdziesmu ar terjeru Zāra-
https://www.youtube.com/watch?v=LK2MhptUiUc
IEeja 3 eiro Koncerta sākums 22:00 +18

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.