PASĀKUMI

1.mar
svētdiena

Stu Hamm Band (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
01.03.2020. 20:00
No 18 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

1. martā Rīgā viesosies amerikāņu roka un fusion basģitārists, kurš uzstājās kopā ar Džo Satriani un Stīvu Vaju – Stju Hamms!

Stju Hamms(Stu Hamm) ir izcils basa virtuozs. Viņš parādīja, uz ko šis instruments ir spējīgs, ievērojami bagātinot tā skanējuma iespējas. Viņa spēles stils apvieno flamenko, pļauku un divu roku piesitienu. Tas viņam izraisīja slavu un atzinību visā pasaulē.

To var dzirdēt labākajos pēdējo desmitgažu albumos: Stīva Vaja albumā «Flex-Able» (1984) un «Passion and Warfare» (1990); diski Džo Satriani: «Flying in a Blue Dream» (1989), «Time Machine» (1993), «Crystal Planet» (1998); dubultā CD / DVD «Live in San Francisc» (2001); un «Live» albums (1997) kā grupas G3 daļa.

Hamma solo darbus atzinīgi novērtējuši arī mūzikas kritiķi no visas pasaules. Pastāvīgi izvēloties pašreizējās tendences, Hamms vienmēr pārsteidza auditoriju ar jauninājumiem un oriģinālu pieeju mūzikas rakstīšanai. Diviem lieliskiem instrumentālajiem albumiem – «Radio Free Albemuth» (1988) un «Kings of Sleep» (1989) - sekoja Hammes pirmais «dziesmu» disks «The Urge», kurā piedalījās virtuozais ģitārists Ēriks Džonsons un bēdīgi slavenais bundzinieks Tomijs Lī. Tam sekoja kopīgi projekti ar Franku Gambale, pianistu Čiku Koreju; Gregu Bissonetu, Biliju Šeehanu, Stīvu Smitu un daudziem citiem. Papildus pašai mūzikai maestro ir arī divasskolas: «Slap, Pop & Tap For Bass» un «Deeper In the Bass».

Stū Hamms vairākkārt ir kļuvis par «Labāko džeza un roka basistu» (žurnāls «Guitar Player»), žurnāls «Bass Player» ieteica viņu kā «obligāti jāklausās basģitāristu» un ir goda nosaukuma «Brilliant Berkeley Graduate» īpašnieks.
Stjuarts Hamms spēlē «Fender Urge» ģitāras un ir «Hartke» atbalstītājs.

Biļetes iespējams iegādāties vietnē ticketshop.lv.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.