PASĀKUMI

17.mai
piektdiena

Sonntags Legion / eschatos. / Pamirt

Ziemeļblāzma, Ziemeļblāzmas iela 36, Riga
17.05.2019. 19:00
Bez maksas

17.maijā kultūras pils "Ziemeļblāzma" lielajā zalē noritēs Sonntags Legion jaunā albuma "Gute Nacht In The Middle Of The Sea" iznākšanas svinības kopā ar apvienību eschatos., kas atzīmēs ieraksta "Mære" iznākšanu vinila formātā.

SonntagsLegion apvienojušies mūziķi no vairākiem Latvijas neatkarīgās mūzikas scēnā zināmiem ansambļiem - Soundarcade, S.I.L.S., Inokentijs Mārpls, Tesa, Band versus Music. Das Sonntags Legion skanējumā oriģināli apvieno psihedēlijas, postgrunge, folka un akadēmiskās kamermūzikas elementus. Grupas daiļradi raksturo gan trīsminūšu instrumentālas liriskas poēmas, gan vairāk nekā desmit minūšu garas "sačakarētas" simfonijas, kurās sprēgā un kauc ģitāras, virpuļo un skumji čīkst stīgu aranžijas, un skan dziedājumi par nemieru, sapņiem, atelpas un spēka meklējumiem.

Eschatos ir latviešu black metal apvienība, kas pazīstama ar piesātinātām dzīvajām performancēm un neparasto pieeju žanram. Apvienojot melno metālu, post metālu, smagas elektroniskas tekstūras un daudzšķautņainas vokālas izpausmes, eschatos. veido unikālu skanējumu, kas aizved klausītājus piesātinātā audiālā ceļojumā. Apvienības aizsākumi meklējami 2012. gadā un tā līdz šim izdevusi trīs ierakstus – Hierophanies (2013), The Grand Noir (2015), un Mære (2017). eschatos. apvieno mūziķus no Latvijas andergraunda, kā arī no starptautiskiem projektiem Pulse of Nebulae un Black Earth Black Sky. Pirmie divi albumi izdoti ASV ierakstu kompāniju Starwolf Records un Flesh Vessel paspārnē kasešu un vinila formātos.
Ieraksta Mære plate tapusi mūziķu pašu spēkiem sadarbībā ar mākslinieci Laimdotu Malli Steķi, kas, kokgrebuma tehnikā, veidoja izdevuma vākus. Katru plati rotā divi - melns un balts, kokgrebuma oriģināli.

Pamirt ir tumšās mūzikas trio, kas spēlē Kristiānas Kārkliņas (eschatos.) mūziku.

Ieeja brīva. Sākums 19.00.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.