PASĀKUMI

23.nov
piektdiena

Sólstafir (Is) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
23.11.2018. 20:00
No 20 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

Metalshow.lv Open Air piedāvā:
SÓLSTAFIR– progresīvie islandiešu šamaņi atkal ieradīsies Rīgā!

Rīgā jaunā albuma ietvaros uzstāsies islandieši SÓLSTAFIR

23.novembrī islandiešu atmosfēriskā rokenrola/postmetāla apvienība SÓLSTAFIR sniegs koncertu Rīgā ar neaizmirstamu divu stundu ilgu programmu, sava jaunā albuma «Berdreyminn» ietvaros.

SÓLSTAFIR savu muzikālo ceļu sāka apvienojot "viking metal" un "black metal" stilus. Tomēr ar katru jauno skaņdarbu attālinoties no saviem sākotnējiem mūzikas žanriem. Neskatoties uz nepartrauktām izmaiņām, grupa ir saglabājusi savu individuālo skanējumu.
Jaunākais SÓLSTAFIR albums «Berdreyminn» (2017) liecina par grupas unikālo un originālo skanējumu. Islandieši turpina apvienot melodijas ar psihodeliskām iezīmēm, klasiskā roka un hardroka zemūdens akmeņiem, ar kuriem bagāta SÓLSTAFIR muzikālā pagātne. Albūms ir ļoti daudzpusīgs - pilns ar emocijām, tā ka klausītājs spēs sajūst skaņu tekstūru. Žanra robežas nav aizskartas. Mūzikā apvienojot melanholiju, dusmas, prieku, baudu un sāpes, vienā kopīgā zīmējumā.

Koncerts notiks 23.novembrī klubā Melnā Piektdiena (Brīvības gatve 193c). Sākums plkst. 20.00, klubs vaļā no plkst. 19.00.

Biļetes iespējams iegadāties no 9. jūlijā vietnē www.ticketshop.lv, kā arī koncerta dienā kluba kasē.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.