PASĀKUMI

15.
piektdiena

Ska/pop/punk Throwback Party / All Day Long + Cacophonics

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
15.06.2018. 22:00
2 EUR

Piektdien, 15. jūnijā atgriezīsimies gadus 10 -15 nesenā pagātnē, kad filmas, par kurām jūsmoja jaunieši bija Amerikāņu Pīrāgs, bikses vēl nebija tik šauras un ģitāras plecā karājās divu pirkstu augstumā virs celīša.

Par throwback sajūtu radīšanu parūpēsies vecmeistari All Day Long un Cacophonics, vakara gaitu turpinot ar laikam atbilstošu muzikālo izlasi. Būs Beerpong galds un citas tēmai atbilstošas izklaides.


Par grupām:

All Day Long ir viena no Latvijas ilglaicīgākajām un joprojām aktīvajām ska/punk grupām. Grupas pirmsākumi meklējami 1998. gadā, kad grupu, būdami vēl pamatskolnieki, dibina brāļi Ģirts un Gints Norlindi, bundzinieks Edgars Āboliņš un «All Day Long» ilggadējais solists un vokālists Oskars Zariņš. Kopš tā laika apvienības muzikālais virziens lēnām mainījies no toreiz visiem grupas dalībniekiem tuvā Kalifornijas poppanka, laika gaitā «All Day Long» sastāvā uzņemot pūšamo instrumentu sekciju un pārtopot par pilnvērtīgu ska/punk kolektīvu. Grupas sastāvs mainījies vairākkārt, taču pūšamie instrumenti allaž palikuši par nu jau nemainīgu, nozīmīgu sastāva un skanējuma daļu.

Lai arī kopš 1998. gada dažādos interneta resursos parādījušies vairāki «All Day Long» ieraksti, grupa savu skaņdarbu apkopojošo albumu ar nosaukumu «All Day Long» izdevuši salīzinoši nesen - pagājušā gada maijā. Tas ierakstīts Egona Kronberga studijā, pēcapstrāde veikta «Moathouse Studio» ASV, Floridā, pie pasaulē populārās ska/punk apvienības «Less Than Jake» basģitārista Rodžera Limas (Roger Lima).Cacophonics ir pop punk grupa, kas dibināta 2002. gadā. Gadu gaitā grupa izdevusi 3 demo diskus, 6 singlus, 2 EP albumus, kā arī ar koncertiem viesojusies Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Ungārijā, Slovākijā un Krievijā. Šobrīd Cacophonics strādā pie jaunā albuma, kas nāks klajā šī gada rudenī, un vairākas dziesmas no jaunā albuma būs dzirdamas arī šajā koncertā.

18+
DURVIS: 21:00
KONCERTA SĀKUMS: 22:00
IEEJA: Ziedojums 2 EUR + Jello welcome shot!

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.