PASĀKUMI

8.feb
ceturtdiena

Siensliens

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
08.02.2018. 21:00
3 EUR

Siensliens - mūsdienu tautas oriģinālmūzika
(Foto: Matīss Saulītis)

Ar koncertu „Kaņepes Kultūras Centrā” atgriežas „Siensliens” – solo dziedātājs un ģitārists, kurš darbojas mūsdienu tautas mūzikas grupā „Nielslens Lielsliens” un rokmūzikas kvartetā „Židrūns”.
Tumši un salti vakari ir laiks, kad Siensliena pārdomas mūzikā un vārdos ceļojot vistālāk, tādēļ arī dalīties ar dziesmām, sadziedāties ar klausītāju viņam īpaši patīk, kad aukstums mudina iet iekšā un sēsties no citiem ne tik tālu. Vēl svarīga viņam ir tumsa, kas klusumā Sienslienu mazliet biedējot, bet, iekustināta ar mūziku, tā viņam šķiet vajadzīga, „mīksta” un atbrīvojoša.
Koncertā skanēs Siensliena jaunākie darbi, „Nielslena Lielsliena” jaunāko dziesmu solo versijas un neiztrūkstoši šis un tas no grupas diviem studijas ierakstiem – audiokasetēs izdotajiem „Nielslens Lielsliens” (SKYR, 2012) un „Aure” (SKYR, 2014).
Muzikāli dziesmu noskaņa ir nesteidzīga, rudenīgi ziemeļnieciska, varbūt tāpēc, ka lielākoties veidota par valsts ziemeļpolu saukto Vidzemes Zosēnu tuvumā.

Siensliens kopš 2015.gada sniedzis virkni koncertu Latvijas alternatīvās kultūras pasākumu vietās: Valmieras „Tautas Harmonijas Centrā”, Bāriņu ielas pagrabā Liepājā, Ādmiņu ielas mēģinājumu zālē, „Hāgenskalna Komūnā”, „Nemierā” un citviet Rīgā, „Artilērijas pagrabos” Daugavpilī, „Malā” Cēsīs.
Muzicēts festivālos „Vadātājs” un „Zemlika”, tuvāk mājām Vidzemē bijuši koncerti Drustu pagasta Pestīšanas armijas sarīkojumā, kā arī Gatartas bibliotēkā. 2017. gadā nospēlēti vairāki koncerti Beļģijas pilsētās.

Pirms koncerta paklausies „Nielslens Lielsliens” ierakstu „Aure”;
https://skyr.bandcamp.com/album/aure vai Siensliena kopdziesmu ar terjeru Zāra - https://www.youtube.com/watch?v=LK2MhptUiUc

Ieeja: 3 EUR

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.