PASĀKUMI

11.sep
trešdiena

Shortparis (Ru)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
11.09.2019. 19:30
No 15 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

Rīgā ar lielu koncertu atgriezīsies Shortparis !
Trešdien, 11. septembrī klubā Melnā Piektdiena ar lielu koncertu uzstāsies piedēja laikā atzītā Krievijas mūzikas sensācija – Shortparis.
Kritiķi nevar nosaukt žanru, kurā darbojas grupa, bet var pateikt vienu, viņu skanējums ir eksperiments, kura laikā tiek apvienotas lietas, kurus nevar apvienot: deju mūzikas elementi, sena kultūra, eksperimentāla mūzika un baznīcas dziedājumi.
Viņu uzstāšanas tas neesot standarta koncerts. Tas esot drīzāk situācija, kurā apvieno telpu, mūziku, vizuālo tēlu, uzvedību un mākslinieka kontakts auditoriju.
Piemēram, 2014. gadā grupa sniedza koncertu vienā no Sanktpēterburgas pārtikas veikaliem. Mūziķi spēlējuši starp galdiem ar pudelēm, zivīm un gaļu, bet publika atrodas starp ledusskapjiem ar alu un pelmeņiem. Galvenais vēstījums, ko sniedz Shortparis : «māksla nav prece».
Vēl nesen par viņiem zināja tikai daži melomāni, un joprojām viņus var attiecināt pie muzikālā underground, kaut arī Shortparis uzstājas populārajā Krievijas šovā «Večernij Urgant» un arī redzami filmā «Vasara» ("Лето"), priekš kurā speciāli ierakstīja Deivida Bovija dziesmu All the Young Dudes.
Latvijā Shortparis gaidīja, kaut arī grupā viesojas Rīgā jau trešo reizi. Pēdējā koncerta, kurš notika maijā bija izpārdotas visas biļetes, kaut arī īpašas reklāmas nebija.
Daudzi apmeklētāji atzīmēja, ka Shortparis neticami iespaidoja viņus un koncertā laikā cilvēki pārdzīvoja kaut ko svarīgo un neatkārtojamo.
Biļetes iespējams iegadāties vietnē Ticketshop.lv.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.