PASĀKUMI

10.dec
ceturtdiena

shityfests piedāvā: NEGATIVUS 2015

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
10.12.2015. 20:00
2 - 4 EUR

Pēc 2 gadu pauzes klubā DEPO atkal notiks Shityfests (Kraukļa sūdi) organizētais mini festivāls Negativus, kas ir protests "money eater", "underage drugusers" mega festivāliem.

19:50 Garage Kids of Last Century (hard rock / grunge)
Radio Pieci viena no vadītājiem Toma Ozola un citu talantīgu jauniešu muzikālie skaņdarbi grunge un roka stilā. Sevi raksturo kā grupu, kas muzicē garāžā, mīl rokmūziku un visu pie kā var iztrakoties, paralēli atslēdzot domāšanu kā tādu. Kopā jau labu laiku. Visiem dalībniekiem esot muzikālā izglītība.
audio: https://www.youtube.com/watch?v=XbanFKNXMUM
intervija: https://www.youtube.com/watch?v=FK_gPLLhT1o

20:30 Leborio (punk / garage / metal)
Pilnīgs bardaks no ziemeļvidzemes pērles - Alūksnes. Viena no tām retajām grupām, kas šajā pilsētā izmanto ģitāras ar ''draivu'', kopā ar ātru un spēcīgu bungu spēli un izteiktu kliedzienu mikrofonā. Četru bērnības draugu panku blice. Iepriekš spēlējuši grupā "Potenciāli". Daļa dalībnieku organizē festivālu "Trušu Galvas".
audio: https://soundcloud.com/leborio
intervija: https://www.youtube.com/watch?v=mGbhBL-vsi0

21:00 SURPRISE BAND (powerviolence)
Sevī vieno dalībniekus no grupās Konservētie Stringi (hc / punk), Defectives (raw punk) un Johnny & The Burnouts (bmx hc).
audio: ???
intervija: ???

21:30 W/E (speed metal)
Oytö bundzinieka side project. Spēlē ātru mosh-o-tron mūziku. Pastāv jau ilgu laiku, bet koncertus bliež reti. Bundzinieks un basists ir spēlējuši arī Gateris (hc / punk)

22:00 Oytödedos (crasher crust / sludge)
Trokšņaina jauniešu apvienība, nākuši katrs ar savu muzikālo vēsturi, apvieno jap-core troksni ar meditācijas elementiem. Dažās dziesmās izmanto zināmu panku dziesmu motīvus. Oytö spēlē mūziķi no grupām cubA (gavnopank), Palmaz (noise rock), CHOMSKY CHESS CLUB (noise rock), Funnel (grunge) un Gateris (hc / punk).
live: https://www.youtube.com/watch?v=2t_5Yy79WUM

10. DECEMBRIS
BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA
4 EURO / 3 EURO FLYER (klubsdepo.lv) / 2 EURO fb.com

Komentāri

DUETS SANDRA 08.12.2015. 18:43
Mēs arī labprāt uzblieztu, Trušu galvās arī bijām

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.