PASĀKUMI

21.
ceturtdiena

Saulgrieži ar Oceanpath

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
21.06.2018. 21:00
Bez maksas

Rūdīti ugunī. Saluši vējā. Rūsējuši zemē. Slīpēti ūdenī. Cauri aizlaikiem savīti vārdi, paaudžu paaudzēm kaldinātas saiknes, gadus simtos uzkrājies spēks. Zeme un debess, uguns un ūdens. Elementi nāk.

Sagaidot gada īsāko nakti, simfoniskā metāla apvienība Oceanpath aicina uz minialbuma ELEMENTI Rīgas prezentāciju kultūras telpā Autentika. Ieeja - bez maksas.

Plūstošas melodijas, rokmūzikas smagums un metāla pamatīgums – grupa OCEANPATH ir viena no retajām, kas Latvijā rada un izpilda mūziku simfoniskā metāla žanrā. Jaudīgs sieviešu vokāls, smagnēji ģitāras ritmi un ekspresīva ritma sekcija, kā arī izteikts melodiskums ir OCEANPATH radošā rokraksta pamatā. Īpaša OCEANPATH muzikālās programmas sastāvdaļa ir kompozīcijas, kas tapušas folkmetāla tradīcijās. Vairāk - www.oceanpath.lv

SPOTIFY: https://open.spotify.com/album/0Ga2HZ8KCCPAjl4n93ckgF

APPLE iTUNES: https://itunes.apple.com/us/artist/oceanpath/1390125166

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.