PASĀKUMI

10.jan
piektdiena

Saša Samoiļenko & TOMAS Band

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
10.01.2020. 21:00
nav

10.01.2020. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) viesosies grupa "Saša Samoiļenko &TOMAS Band". Ansamblī grupa muzicēs starptautiskā sastāvā - ar muzikantiem no Krievijas, Lietuvas un Latvijas. Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!

Saša Samoiļenko ir krievu mūziķis, dziesmu autors un rokgrupas "Tomas" (Čeļabinska - Maskava) dibinātājs. No 2013. gada grupa uzstājas ar nosaukumu "Saša Samoiļenko & TOMAS band". Viņa dziesmas izmantotas Krievijas kulta seriālā "Тайный знак". Grupa izdevusi 8 studijas albumus (CD formātā) un 2 vinila plates, kā arī piedalījusies dažādos festivālos Krievijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā - "Нашествие", "Rock-Line", "KinRock", "Rock Wave", "Summer Sound", "Fontaine Fesival", "Tallinn Rock’n’Ball", "BikeXDream" u.c. Arī pats Saša Samoiļenko jau 10 gadus Maskavā organizē festivālu "ИЛЛЮМИНАТОР", kas ir veltījums dzejniekam, tulkotājam, filozofam Iļjam Kormiļcevam (grupas "Nautilius Pompilius" dziesmu līdzautoram, kurš 2007. gadā pabeidza šīs zemes gaitas).

Ieskatam:
https://www.youtube.com/watch?v=E9NJUL-Q5NA

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākumu laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātes nolūkos.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.