PASĀKUMI

19.feb
piektdiena

Saintorment // Dirty Lane // Unaved

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
19.02.2016. 21:30
Bez maksas

Saintorment ir dibināts Daugavpilī 2013. gada martā, kad Deniss pievienojas Romānam un Edgaram un deva grupai tās tagadējo nosaukumu. Pirmie koncerti tapa jau 2013. gada rudenī, grupa spēlēja pārsvarā Metallica, Kreator, Pantera, Exodus, u.c. pazīstamu grupu dziesmas. Tajā pašā laikā uzsākas grupas oriģinālmateriāla rakstīšana. 2014. gada rudenī grupai pievienojās Maksims, vietējās metāl-skatuves veterāns, un kopš tā brīža grupa ir pilnā gatavībā.
Grupas debijas albums “Well of Sins” tika izdots 2015. gada 20. decembrī, un ir pieejams grupas Bandcamp profilā: https://saintorment.bandcamp.com/releases

UNAVED - Thrash metal grupa no Rīgas. Savu darbību sāka 2014. gada decembrī, bet pirmā uzstāšanās notika 2015. gada augustā. Lidz šim brīdim grupai bijušas 5 uzstāšanās (Depo, Melnajā Piektdienā, Nice Place). Sastāvs: Jevgēnijs Konons - Bass ģitāra; Vadims Gadirovs - Ģitāra; Pavels Jahimovičs - Bungas; Germans Pantjušenko - Vokāls; Valdis Abrams - Ģitāra

Dirty Lane ir dibināta Rīgā 2012. gadā kā hard rock grupa. Pēc kāda laika grupa nolēma virzīties uz smagāku, ātrāku, agresīvāku pusi, un, iedvesmoti ar tādiem smagās mūzikas pārstāvjiem kā Pantera, Motorhead, Metallica, Slayer u.c., pašlaik savu stilu sauc par Groove/Thrash/Hardcore maisījumu. Šobrīd grupas sastāvā spēlē mūziķi ar vairāku gadu un vairāku projektu pieredzi: Artūrs Leisans - ģitāra (grupas dibinātājs), Dmitrijs Ignatjevs - bungas (Dead Rats), Artūrs Shabickis - bass (Snobrand, Eihshia), Leonīds Koreņevskis - vokāls (Freelancers, Madfish). Sakarā ar būtiskām sastāva izmaiņām grupa pārdzīvo mākslīgo atdzimšanu, ir snieguši savu pirmo koncertu atjaunotajā sastāvā, un pavada daudz laika studijā, radot patiešām kvalitatīvu, niknu un smagu materiālu.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.