PASĀKUMI

21.dec
sestdiena

SAD un Ivars-F

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
21.12.2019. 22:00
Bez maksas

-Man lūdzu vienu divus.
-Jā!

21. decembrī Nemierā notiks Dubultais BalkonKoncerts!

Vienā vakarā, vienā balkonā - divi koncerti.
*ne vienlaicīgi

Tad nu par pašām grupām ????

S.A.D.
(Skumju akmeņu dārzs) ir "dreamgaze"grupa no Rīgas,ko 2015.g. izveidoja-Kaspars Pupa (ģitāra/mūzika) un Ivars Blūms (bass/teksti) sameklējot domubiedrus-Krišjāni (bungas) un Leldi (vokāls).
2018.g.sākumā notika sastāva maiņas un grupai pievienojās Ansis Mežsargs (bungas) un Edīte Ķeņģe (ģitāra).
Grupas debijas albums "Pirms vētras" izdots 2017. gada decembrī un pieejams https://sadmusiclv.hearnow.com/ (albuma ierakstā vokāliste ir Lelde,kas darbojās grupā no 2015-2018.g.)
No 2019.g. grupā ir jauna vokāliste-Anna Freimane (darbojas ari „Daba san”).
Grupa koncertējusi Latvijas lielākajos klubos un festivālā ”Laba Daba”. Notiek darbs pie otrā albuma materiāla. "Nemierā" atskaņosim gan jaunās , gan labākās debijas albuma dziesmas.
https://www.facebook.com/sadmusiclv/

Ivars-F
(izrunā Ivars bez F) ir četru dāmu ansamblis, kurš spēlē oriģinālmūziku. Negrib ierobežot sevi un pārējos, tāpēc pašas negrib sevi piesaistīt kādam konkrētam mūzikas stilam, taču pēc kāda koncerta tā rīkotāji Ivara-F spēlēto mūziku nodēvēja par indie-pop.
Grupa radusies 2018. gada septembra beigās, novembra beigās tai pievienojās taustiņinstrumentāliste. Nopietni mēģinājumi sākās decembrī, lai pagūtu izbaudīt neapkurināmas mēģinājumu telpas ziemas šarmu. Uz šo brīdi nospēlēti jau 4 koncerti. Turpinās darbs pie jauna materiāla.

Viss pārējais gan kā parasti.
Esam vaļā no 17:00
Laimīgā stunda no 21:00 līdz 22:00 ????
(te arī tava iespēja iegūt divus dzērienus par viena cenu) ????
Koncertu sākam ap 22:00
Un ieeja kā vienmēr - bez maksas.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.