PASĀKUMI

15.aug
piektdiena

Sacramental - Pain Fiction

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
15.08.2014. 21:00
3,00 Eur 1,50 Eur - studentiem/skolēniem

Apvienība SACRAMENTAL dodas ciemoties Daugavpilī uz pieklājīgu tējas dzeršanu... Oj... UZ JAUNĀ ALBUMA PREZENTĀCIJU ĶIT VAI NAZĪT !!!!!!

PAIN FICTION arī dodas drebināt sienas iekš AP!


Sacramental:

Grupas “Sacramental” dalībnieki kopā satikās tikai 2008. gada jūlijā. Katram bija sava muzikālā pieredze – uzstāšanās ar citām grupām, piedalīšanās dažādos mūzikas festivālos un konkursos, bet mūzikas stils -metāls - mūs apvienoja. Grupas dalībnieki paši raksta savas muzikālās kompozīcijas un liriku priekš tām, krievu, latviešu un angļu valodā. Pirmā uzstāšanās jaunajā sastāvā bija 2008. gada septembrī Rēzeknes pilsētas svētkos.

Grupas sastāvs:

Vadošā gitāra, Vocals – Aleksandrs Bernatus
Basgitāra, bekvokāls – Juris Paura
Sitamie instrumenti – Dmitrijs Suhanovskis

Video materiāls:

https://www.youtube.com/watch?v=QJ2c9qXDtrw

Pain Fiction:

Pain Fiction is Latvian rock band formed in 2012. The band’s current lineup includes Mason Wenham (lead vocals, guitar), Aigars Mals (guitar, vocals), Uldis Zvanins (bass), and the band’s drummer Dante. The band creates a musical cocktail of strong vocals, heavy guitar riffs, massive drums and bass.

Pain Fiction released their first extended play record Pain Fiction “One” in 2014. The band is now performing live and working on new material.

http://www.painfiction.com/music/

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.