PASĀKUMI

6.mar
piektdiena

RŪSA & ŠĶEMBAS | Lai dzīvo 8. marts!

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
06.03.2020. 21:00
Bez maksas

JAU PAVASARIS KLĀT - TĀ IR UN BŪS!
06.03.2020. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) pavasari un 8. martu ieskandinās leģendārā grupa RŪSA un šoreiz puišiem pievienosies pirmā īstā meiteņu rokgrupa Latvijā - ŠĶEMBAS!
Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!
Ja par grupu "Rūsa" lielākajai daļai Latvijas "underground" mūzikas cienītāju viss daudz maz ir skaidrs, tad par grupu "Šķembas" daudzi, iespējams, ir piemirsuši vai nemaz nav dzirdējuši.
Grupa "Šķembas" izveidojās astoņdesmito gadu beigās Bulduru sovhoztehnikuma (vairāk pazīstamam kā Bulduru Dārzkopības tehnikums, tagad vidusskola) paspārnē. Jāsaka, ka vēlāk grupas sastāvs gandrīz pilnībā nomainījās, tādējādi, mainoties arī muzicēšanas stilam un kļūstot par pirmo īsto meiteņu rokgrupu Latvijā. ŠĶEMBAS aktīvi muzicēja līdz deviņdesmito vidum, tad dažādu iemeslu dēļ darbību pārtrauca.
UN TAGAD, pēc turpat 30 gadu pārtraukuma meitenes IR sanākušas kopā, lai, kā saka, "треснуть стариной"!
06.03.2020. koncertā Ansamblī mūsu ausis priecēs - Dina (vokāls), Iveta (bass), Agita (bungas), Kristīne (taustiņi), Monta (ģitāra).
Ieskatam: https://www.youtube.com/watch?v=2HQvce_OIwc

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātes nolūkos.

Komentāri

Nu, bļa ! Kā var tā neiet ? Man Nadja Ādmiņu ielā.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.