PASĀKUMI

27.mar
piektdiena

ATCELTS! Rubīna Kubs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
27.03.2020. 21:00
Bez maksas

27.03.2020. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) grupas RUBĪNA KUBS koncerts!
Sākums plkst. - 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!
"Rubīna Kubs" ir jauna jaudīgu rokmūziku spēlējoša apvienība, kuras mūzikā dzirdamas indī/blūza/garāžroka ietekmes. Grupas dalībnieki iepriekš jau spēlējuši citu grupu sastāvos un uzstājušies dažādos Latvijas klubos un bāros. Savu darbību grupa uzsāka 2017. gadā.
2019. gada vasarā grupa sevi pieteica ar debijas minialbumu "#Kamanisauc". "Albuma vēstījums ir par sevis meklējumiem, uzdrīkstēšanos un emocijām, kas rodas, cilvēkam nokļūstot ārpus komforta zonas," tā grupa par jauno ierakstu.
Svarīga nozīme "Rubīna kuba" mūzikā ir dziesmu tekstiem latviešu valodā, kas, kā domā grupa, sniedz klausītājiem godīgāku un patiesāku vēstījumu.
Grupas sastāvs: vokāls/ģitāra - Kristaps Zvanis, ģitāra - Kārlis Krāģis, bass - Nauris Priedītis, bungas - Māris Rubīns.
Ieskatam: https://www.youtube.com/watch?v=dil7oqJtA5c

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātes nolūkos.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.