PASĀKUMI

30.okt
piektdiena

RR Band prezentācijas koncerts

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
30.10.2015. 22:00
Bez maksas

Piektdien, 30. oktobrī, Cēsu “Fonoklubā” helovīna noskaņās tiks aizvadīts grupas “RR Band” prezentācijas koncerts, jaunajai apvienībai, ko veido pieredzes bagāti mūziķi, piedzīvojot pirmo publisko uzstāšanos. 

Grupas “RR Band” sastāvs ir Reinis Reķis (bungas), Aigars Māls (ģitāra), Māris Radziņš (ģitāra), Dainis Kriķis (bass) un Anete Irkle (balss). Visi dalībnieki pieredzi gadu gaitā ir uzkrājuši dažādos projektos un grupās, tāpēc ir sagaidāms, ka “RR Band” priecēs ar kvalitatīvu priekšnesumu, ko veidos pazīstamu dziesmu kaverversijas. 

Pasākuma organizators un grupas bundzinieks Reinis Reķis atzīst, ka pirms kāpšanas uz skatuves ir ieguldīts liels darbs studijā: “Vēlamies, lai pirmajā koncertā viss būtu augstākajā līmenī, tāpēc vairāku mēnešu garumā mēģinājumu telpā cītīgi strādājām pie programmas. Dalībnieku gūtā pieredze, ikdienā spēlējot gan metālu, gan popmūziku, noteikti atspoguļosies “RR Band” skanējumā un stilā.” Tāpat Reķis sola, ka jau drīzumā grupa piedāvās arī pirmās oriģināldziesmas.

Lai pasākumam piešķirtu īpašu helovīna noskaņu, pirmo reizi “Fonoklubā” būs vērojams iluzionista šovs. Voldemārs Weiss centīsies koncerta apmeklētājiem demonstrēt neticamu roku veiklību un pārdabiskā klātesamību. 

Par dejām pirms un pēc priekšnesumiem gādās dīdžejs Reinis Rabenau. 

Klubs durvis vērs jau plkst. 22:00, ieeja - bez maksas. 

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.