PASĀKUMI

19.jan
otrdiena

ROTTEN SMILE piedāvā: LED BY FEAR (Rus), OYTÖ, ZIEMA.

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
19.01.2016. 20:00
3 EUR

Led By Fear d-beat crust/hardcore (Russia)
https://ledbyfear.bandcamp.com/

Oytö - noise punk/sludge

ZIEMA – doom/sludge

19. janvārī Ādmiņu ielā 4 notiks Rotten Smile rīkots pasākums, kurā uzstāsies Krievijas d-beat crust/hardcore grupa LED BY FEAR, pašmāju noise punk/sludge projekts OYTO un jauna sludge/doom grupa ZIEMA, kurai šī būs !!!!PIRMĀ UZSTĀŠANĀS!!!! plašākai auditorijai.

LED BY FEAR ir 2011. gadā Tveras pilsētā izveidota grupa, kurā apvienojās jau pieredzējuši dažādu grupu dalībnieki. Grupa spēlē ātru, enerģisku d-beat crust ar piesātinātu, brīžiem melodisku skanējumu un smagu vokālu. Grupa bieži uzstājas Krievijā un Eiropā un šajā Eiropas tūrē tiks atrādīts materiāls no jaunā EP BURN, kā arī, protams, būs dzirdami gabali no iepriekšējiem 2 grupas izdotajiem ierakstiem.

OYTÖ ir 2015. gadā izveidots noise punk/sludge projekts no Rīgas, kas tiek vairāk balstīts uz improvizāciju. Grupas dalībnieki aktīvi darbojas Rīgas underground vidē spēlējot citās grupās, organizējot koncertus un dzejas lasījumus.

ZIEMA ir 2015. gadā izveidota doom/sludge grupa no Rīgas, kuras sastāvā ir pieredzējuši mūziķi no grupām Mind Abyss, Undusted u.c. Šī būs grupas !!!!PIRMĀ UZSTĀŠANĀS!!!! plašākai auditorijai.

Ieeja no 19:30/sākums ap 20:30
Ieejas maksa/ziedojums grupām: 3 eur

Komentāri

ATCELTS

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.