PASĀKUMI

13.sep
ceturtdiena

Rosetta

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
13.09.2018. 21:00
No 8 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

Amerikāņu post metal grandi “Rosetta” koncertēs Jelgavā.

Ceturtdien, 13. septembrī, “Melno Cepurīšu Balerijā” , Jelgavā , spēles ASV post metal žanra vieni no šī brīža līderiem - grupa “Rosetta” .

“Rosetta” ir amerikāņu post metal grupa no Filadelfijas, Pensilvānijā, ASV, kuras muzikālo skanējumu raksturo post hardcore, shoegaze, drone, ambient un postroka žanru sajaukums, pie lielākajām ietekmem minot grupas – “Neurosis” , “Isis” , “My Bloody Valentine” .
Paši grupas mūziķi ironizē, ka viņu mūzika ir “metāls astronautiem” , ka viņus ļoti interesē astronomija un ceļojumi kosmosā.
Grupas vēsture sākās studiju laikā augstskolā , kad kopā sanāca paziņas, kas spēlēja dažādās grupās. Četru dziesmu demo ieraksts ieinteresēja ierakstu kompāniju “Translation Loss Records” (“Jarboe” , )
Jau ar debijas albumu “The Galilean Satellites” (2005) grupa piesaista uzmanību tieši sava specifiskā skanējuma dēļ.
Grupas nākamais ieraksts “Project Mercury” kopīgā platē ar grupu “Balboa” 2007. gadā, kā arī aktīva koncertēšana ASV pamazām bruģē grupas ceļu uz panākumiem.
https://www.youtube.com/watch?v=Bgw6S8lpriM
Grupas kontā albumi – “A Determinism of Morality” (2010) , “ The Anaesthete” (2013) , Quintessential Ephemera (2015) un jaunākais – aizgājušajā gadā izdotais albums “Utopioid” (2017) .

Grupa Latvijā uzstāsies pirmo reizi.

+ GENE KRUPPA (hardcore, Smiltene)
+ AUTISM (post metal, Lietuva)

Koncerta sākums 20:00,

biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv, no 8-15eur
https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2699

https://theanaesthete.bandcamp.com/album/utopioid
https://www.facebook.com/rosettaband

Koncerta laikā filmē un fotogrāfē, pretenziju gadījumā - vērsties pie rīkotāja.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.