PASĀKUMI

27.feb
piektdiena

Rokkafejnīcas 3 gadu jubilejas svnības ar grupu Laime Pilnīga

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
27.02.2015. 20:00
10-15 EUR

Latvijas 1. Rokkafejnīcas - Reiterna nams 3 gadu svinības pavisam drīz!

Dažādu skaņu, krāsu pilns un jaudīgiem notikumiem bagāts aizvadīts kārtējais gads roķenes jaunāko laiku vēsturē. Tas nozīmē to, ka pienācis laiks trīs dienas trijos leģendāra nama stāvos nosvinēt Latvijas 1. Rokkafejnīcas - Reiterna nams aizvadītos 3 gadus Vecrīgas pašā sirdī. Šī mēneša pašā nogalē - 26., 27. un 28. februārī - notiks svētki ar koncertiem dažādu Latvijas mūziķu dzīvajā izpildījumā, kā arī citiem spilgtiem notikumiem.

Viss sāksies jau ceturtdienas vakarā, kad, atklājot svinības, uz Latvijas 1. Rokkafejnīcas - Reiterna nams skatuves kāps ļoti dažādi, lai neteiktu, ka pretrunīgi vērtētā, īpaši kolorītā grupa “Ryga”. Rokkafejnīcas “Klavierbārā” tās pašas dienas vakarā starts tiks dots jaunās sezonas karaoke turnīram kopā ar Frīdi, bet Reiterna nama mūros līdz šim nebijis notikums pirmajā svinību dienā būs videodiskotēka - “Electric Cafe” un VJ Egmonts izpildījumā ikviens varēs ļauties indie, electro un pop visual mix piedzīvojumam.

Piektdienas vakarā notiekošais uzņems apgriezienus - dzīvajā izpildījumā būs skatāmas, klausāmas un novērtējamas četras komandas. Vakaru iesāks jaunā, taču Latvijas rokmūzikas ārēs jau skaļi sevi pieteikusī grupa “Neon Saturdays”, turpinājumā uzstāsies rokbrigāde “Laime Pilnīga”, kura savā koncertā sola jaunumus no pavasarī gaidāmā grupas otrā studijas albuma. Pēc tam sekos viena no spilgtākajām un neparastākajām grupām Latvijas mūzikā - “Inokentijs Mārpls”, bet otrās svinību dienas izskaņā nepārspējamās balss īpašnieks Atis Ieviņš un “The Rock Brothers”.

Svētku kulminācija gaidāma sestdienas vakarā, ko iesāks trīs kungi, kuri jau sen nekādus komentārus neprasa - Igo, Aivars Hermanis un Raimonds Macats. Ar visu laiku labākajām dziesmām, kā arī kompozīcijām no sava pirmā soloalbuma ''Dziesmas par dzīvi un mīlestību'' sestdien svinībās piedalīsies leģendārais rokenrolmuzikants Ainars Virga kopā ar apvienību “Virga Roxx”, bet sestdienas vakara vērienīgākais notikums būs teju neticams - grupas “Slavas Sienu” rokkafejnīcā atklās un ekskluzīvu koncertu sniegs “Labvēlīgais Tips”. Turpinājumā par svētku režīmu un dejām līdz pat rīta gaismai nomodā būs ansamblis “Coco Orchestra”.

Ieejas biļetes uz pasākumu jau šobrīd iespējams iegādāties Latvijas 1. Rokkafejnīcā, “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī internetā - www.bilesuparadize.lv. Jāatzīmē, ka iepriekšpārdošanā biļetes nopērkamas izdevīgāk.

Jaunumiem saistībā ar 3 gadu svinībām, kā arī citām Latvijas 1. Rokkafejnīcas - Reiterna nams aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājas lapā www.rockcafe.lv, kā arī sociālajos tīklos: www.twitter.com/Rokkafejnica, www.facebook.com/Rokkafejnica un
www.draugiem.lv/rokkafejnica.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS