PASĀKUMI

25.
piektdiena

Rokfestivāls "Klang!" 2014

Klaņģu Kalns, +56° 49' 5.20", +24° 16' 41.57"
25.07.2014. 17:00 - 27.07.2014. 01:00
12 Eur

"Klang!" 2014 grupas: Pienvedēja Piedzīvojumi, Rūsa, Oranžās Brīvdienas, Frailty, Elkupe, PND, Arcanorum Astrum (Krievija), Crow Mother, Evestus, AK69, Rīta Stienis, Enhet, Bloody Heels, Caurvējš, All Day Long, Lacrima (Pl), Darrva, Rise To The Bait, Jūdas Graši, Dominanz (No), Deodium, Cantilena, Dehead, Traumatized.

Šogad plānoti arī festivālam veltīti koncerti: 30. Maijā Cēsu „Fonoklubā” uzstāsies grupas „The Factor” un „Sanctimony”, bet 6. Jūnijā Liepājas „Fontaine Palace” spēlēs „Bloody Heels”, „Art of keeping secrets” un „The Factor”. Plānots koncerts arī Rīgā, par ko informācija sekos.

„KLANG!” komanda priecājas paziņot par vēl vienu festivāla draugu un sadarbības partneri – portālu ALTERNATIVE.LV. Tieši šāds būs vienas festivāla skatuves nosaukums un sākot ar Maija mēnesi portālā arī tur varēs lasīt visu par un ap festivālu. 

Organizatori sola plašāku festivāla teritoriju, pārdomātāku autostāvvietas novietni, kā arī citus uzlabojumus un papildinājumus: „Esam izanalizējuši pagājušā gada pasākuma norisi un šogad centīsimies būt labāki,” pauž viens no festivāla organizatoriem Edgars Rakovskis. „Labprāt uzklausām apmeklētāju komentārus, ieteikumus, jo šādi varam kaut cik objektīvi novērtēt paveikto.

Biļetes uz festivālu pieejamas ierobežotā daudzumā (2000 gab.) un nopērkamas portālā TICKETSHOP.LV par cenu 15 EUR. Festivāla dienā biļetes cena 20 EUR. Sīkāk par festivāla dalībniekiem, atrašanās vietu u.c. informācija pieejama Facebook lapā, kā arī vēlāk festivāla oficiālajā mājaslapā.
Komentāri

Kur ir SoundArcade??? Pieprasam!!!
kur ir Cannibal Corpse? Pieprasam!
Ne SoundArcade, Cannibal Corpse šajos datumos nebija pieejami. Nākamgad ;)
Bļe, pieprasu Kapakmens dalību pasākumā!
Vo vo! Un Wagaru arī derētu klāt piemest! A to nav ugāra

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.