PASĀKUMI

1.dec
piektdiena

Rīta Stienis debijas albuma prezentācija

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
01.12.2017. 21:00
Bez maksas

Rīta Stienis šauj uz pupiem!

Latvijas un visas pasaules spilgtākais un vienīgais sportpunk orķestris Rīta Stienis pēc daudzu gadu darba studijā, beidzot šī gada rudenī izdos savu pirmo studijas albumu Boobieshooter, jeb Šauj Uz Pupiem, kas sevī apvienos visas, labākās apvienības kompozīcijas, kuras tautā ir iemīļojuši gan lieli, gan mazi. Neskatoties uz to, ka albums vēl tikai iznāks, tas jau ir iemantojis vairākas balvas - kroga Aptiekas gada balvā tika apbalvots kā gaidītākais albums gan 2013., gan 2014. gadā, bet turpmākajos divos gados šo unikālo balvu pārdēvēja mūsu vārdā - Rīta Stieņa balva par gaidītāko albumu, kur viena no laureātēm bija slavenā panku apvienība PND (visticamāk, ka šo titulu turpmāk pārņems tieši šis kolektīvs).
Rīta Stienis dosies arī Vislatvijas promotūrē ar grandiozu atklāšanu 24. novembrī Jelgavas jaunajā un ultra lielajā Balerijā, 1. decembrī Rīgas centrā Cafe Leningrad, kas arī ir šī albuma morāls, gan finansiāls atbalstītājs, 2. decembrī Daugavpilī Artilērijas pagrabos uz kurieni tiks norīkots speciāls vilciena vagons un faniem būs iespēja kopā ar grupu doties 4 stundu piedzīvojumā ar dažādām izklaidēm un cienastiem , 7. decembrī Āgenskalna lokālā Veldze, kas palīdzēja ar albuma dizaina tapšanu, un 9. decembrī noslēgums tūrei ar koncertu Liepājā rokklubā Fontaine. Pēc koncertiem balli līdz pirmajiem rīta transportiem turpinās, kāds no Rīta Stieņa dīdžejprojektiem - Visu laiku sliktākā mūzika ar DJ Herbe Panks un DJ Kozmens, vai Visu laiku labākais diskoduets Ritvars Š.
Šo gaidāmo koncertu sastāvs būs diezgan iespaidīgs, jo apvienosies esošie un bijušie grupas dalībnieki, kas nozīmē, ka uz skatuves vienlaicīgi atradīsies un muzicēs līdz pat 13 skaisti tērptu mūziķu sastāvs ar diviem ģitāristiem, četriem sitamo instrumentu lietpratējiem un četriem pūtējiem un čellistu, grupas frontmena Kozmena vadībā.
Jaunais albums CD formātā ar digitālo kopiju par īpašu cenu būs pieejams visās koncertu norises vietās pasākuma laikā, bet digitāli jau no 24. novembra vietnē www.bandcamp.com, savukārt populārākajos straumēšanas servisos tikai no 2018. gada sākuma.
Koncerta laikā cafe Leningrad un līdz pat rītam ballīti turpinās fantastiskās panku dīdžeju apvienības "Ej Apskrieties" puiši!

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.